Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Merülések (Cracks)...

Aki látta a Merülések (Cracks) c. filmet az elmagyarázná ezt nekem?

Figyelt kérdés
Van az a rész amikor Miss G. Fiamma után kutakodik a bizalmas iratok között de az iskola vezetője (egy öregebb nő sajnos az ő nevét nem tudom) meglátja majd leszidja és mutat egy képet amin Miss G. van fiatal korában amikor még ő is ott tanult a bentlakásos iskolában és valami olyasmit mondd neki hogy nem lenne jó ha megtapasztalná amit tartogat neki ez a világ vagy valami hasonlót és ezt követően másnap Miss G. bemegy a városba a cukrászhoz venni 4 kalácsot 5 lekváros tortát és egy kenyeret a főnővérnek és mikozben megy az utcán mindenki sugdolódzik meg meresztegeti a szemét amikor meglátja és Miss G. is nagyon zavartan viselkedik és a cukrász előtt áll két pali akik bemennek utána a boltba és mikozben vásárol feltünően mutogatnak rá meg sugdolódznak egymásnak és amikor Miss G. pénze leesik az egyik segít neki felszedni de mire odaadá neki gyorsan felkapja a zacskóját és kirohan az üzletből.Na ezt nem igazán értettem hogy miért nézték ki ennyire a városban és mit akart az iskolavezető nő ezzel a mondattal? Tudják hogy Miss G. vonzódik a tanítványaihoz vagy mi van??? légyszí valaki magyarázza már el hogy ezt miért tették?

2015. júl. 14. 00:25
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon érezte jól magát a "külvilágban" - az iskolán kívül. Látszott rajta, hogy teljesen be van pánikolva, hogy emberek közé kell menni. Valószínűleg máskor is ilyen félszegen, idegesen viselkedett, mikor nagy néha bement a városba. Tulajdonképpen ő az iskola falainak rabja volt. Mint egy ember, aki sok időt tölt börtönben, s aztán már csak ott érzi jól magát. Miss G. csak elképzelt, elolvasott kalandtörténetekben élte ki magát, egyébként félelem volt benne a világgal szemben. Főleg, hogy ott ő nem "parancsolt" senkinek, míg az iskolán belül mégiscsak autoritás volt - legalább a növendékek engedelmességgel tartoztak neki. A félelmei miatt, gyanítom, fiúja sem volt soha.
2015. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez így tényleg logikus :-)
2015. júl. 14. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!