Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férifak! Egy érdekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férifak! Egy érdekes kérdésre szeretnék többféle meglátást kapni. Van kedvetek válaszolni? (Főleg privát üzenetben)

Figyelt kérdés

Fiatalabb fiúk, Érett egyedülálló férfiak, és házasságban élő férfiak válaszára számítok, egy, a házassággal kapcsolatos kérdésemmel kapcsolatban. Minden olyan ember válsszát szívesen veszem, akinek van valamilyen (pozitív vagy negatív) véleménye a házasságról általánosan.

Aki fiatal és/vagy Aki egyedülálló idődebb férfi (25+): szeretne-e a későbbiekben házasodni, (igen/nem) miért?

Aki házasságban él: Miért döntött úgy, hogy házasodni fog? Mi volt az elképzelése fiatalon? Megváltoztatta-e Ön valaki befolyására ezt az elképzelést?


Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 16. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Én alapvetően nem hiszek a házasságban. Ott valami nagyon nagy gond van, ha valaki ettől érez többet a másik iránt. Egy mások által kiállított okmány miatt fog hirtelen többet érezni? Meg az összes hozzákapcsolódó üzlet + a házassági szerződés."

+

"De mostanra hiába szeretnék gyereket, nem tartom valószínűnek, hogy én valaha találkozom olyannal, akit én tartanék annyira értékesnek. 30F"


csodálkozol, hogy nem találsz 30 évesen, ilyen felfogással?

2018. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon*


Elnézést kérek a hibákért, sajnos a kérdésbe is belekerült néhány.

2018. jan. 16. 12:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Elvált vagyok, soha többet nem házasodok.
2018. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy papirtól tényleg nem fogja jobban szeretni a másikat senki.

De ha valaki hajlandó egy életre elköteleződni a másik iránt és ezt nem csak mondogatja hanem írásba is adja, hivatalos formát is ad az elköteleződéshez akkor lehet egy magasabb színtü kapcsolat. A leendő gyerekek számára is sokkal jobb, lesz egy minta, a család a legerősebb közösség a mai társadalomban. Érzemi és anyagi biztonságot jelent.

2018. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13, #14, köszönöm szépen a válaszokat.
2018. jan. 16. 13:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem csodálkozom rajta. Pont az ilyenek miatt mint te. Mert számomra semmi más nem lenne fontos, mint az érzések, őszinteség és tartás. Ami abból amilyen töltettel írsz rólad is lehet következtetni, hogy nincs meg. De mára sajnos a társadalmunk nagyjára igaz. Ezt nem haragból írom és nem visszatámadni akarok, csak tudomásul veszem, hogy ez van. Nyilván csak egy utópia amit én elvárnék, de ezen nem tudok és nem is akarok változtatni, mert az már nem én lennék
2018. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Házasság.... szerintem minden nő vágyik arra a napra hogy folvegye állami ruháját és hogy állami férfiak elvegye ot feleségül.

Sok férfinek nem is fontosat esküvő, talán félnek a kötelezettségtől, kedveli a kicsapongó életet, ki tudja, ki így -ki úgy...

De lehet hogy egyszerűen nem volt szerencséje , ahogyan nekem sem. :(

Valjuk be nehéz megtalálni azt a párt magunknak ki jobban -rosszban kitart mellettünk, de ez mindkét félre vonatkozik.

2018. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 köszönöm a választ. Hátha még meglátogat a szerencse, azt kívánom!
2018. jan. 17. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!