Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszik a tiltakozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik a tiltakozást egyes férfiak bátorításnak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, csak kéreted magad. Vagy ők nem érzékelik jól a nonverbális jeleket vagy te használod őket rosszul.
2016. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
A nők 99%-ban tiltakozással vagy hárítással indítanak mert azt várják, hogy küzdj érte kicsit, hódítsd meg.
2016. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak.
2016. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de azért vannak egyértelmű tiltakozások, és vannak ...azok a Ne Ne Ne Nehagyabba! szóval, ha egyértelmű valaki és azt mondja NEM határozottan nem vagy vonzó számomra...akkor azzal mit lehet tenni, ha pofátlanul tovább nyomul?
2016. jan. 20. 16:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát többféle stratégiával élhetsz. Megfenyegetheted, hogy ha tovább erőszakoskodik, akkor hívod a kétajtósszekrény ismerősödet, aki szívesen felnégyeli. Mondhatsz olyan dolgokat magadról, amik elrettentik, pl. nem tudsz főzni, az előző barátod azért dobott, mert megcsaltad egy négerrel, otthon 3 kisgyerek vár, neked csak olyan pasi kell, akinek BMW-je van... légy kreatív! :)
2016. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Értem amit mondasz, de több ezer év alatt nem változott az, hogy rengeteg nő homlokegyenest mást mond mint amire vágyik.

Tehát elsőre ritkán lehet tudni, mi a valós elutasítás és mi nem.

2016. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy miért, azt nem tudom. Viszont ezzel a jelenséggel én is találkoztam már, pedig nem járok el otthonról szinte egyáltalán. Az sem hatott, hogy mondtam, barátom van, akit szeretek és akivel együtt élek. Egész este nyomult, vagy nem hitt nekem, vagy nem érdekelte. Akkor szállt csak le rólam, mikor nekiálltam végül fennhangon pörölni vele, hogy állítsa már le magát és takarodjon a fenébe. Nagyjából 50 kedves, értelmes visszautasítás után már kezdett nagyon elegem lenni belőle, és elismerem, akkor bunkó voltam. Ez viszont hatott.


Szerintem sokan annyira hozzászoktak ehhez a kemény hangnemhez, hogy ha megpróbálsz finoman, megértően nemet mondani, akkor azt kéretésnek/bátorításnak veszik, és csak akkor fogják fel, hogy komolyan beszélsz, ha már tényleg bunkózol. Csak akkor meg ugye jönnek azzal, hogy szemét érzéketlen pitsa vagy.


Mi itt úgy érzem, nem nyerhetünk :D

2016. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem vannak elmebetegek is, mert nálam a helyzet az, hogy a férjem haverja ilyen ... legutóbb, mondtam neki, ha mégegyszer hozzám ér orrbabszom(ahogy írtad kb. 30x normálisan szóltam már)Toronyhibás a csávó... nem hiszi még ...húzgálja a gázgyújtó gyufát, de az lesz jön a parasztlengő és beterítem mint Moszkvát a hóesés! Akkor meg majd jön, hogy te hpcsa én csak vicceltem!
2016. jan. 20. 16:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én a férjednek szólnék a helyedben, már nem azért. Csak hogy tudja, mi az ábra, ne érje meglepetésként, ha orrbavágod a barátját.
2016. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Na látjátok, ezért kellene mindenkinek tanulmányoznia a BDSM mechanizmusait. Mondjuk igaz, hogy ez a sport az intelligensebbeknek való....

Na szóval ott van a játékból, cukkolásból, első izgalomból, vagy éppen ennek az izgalmáért való ellenkezés, meg van a komolyan vett MENEKÜLŐSZÓ. Mint amikor a küzdősportos leüti a talajt és megadja magát, és akkor az a szabály, hogy AZONNAL le kell állni.


van a jajjjjnemáááárolyankiserőőőőősfiúúúvaaagy

meg van, hogy most tényleg ne már.

2016. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!