Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy harmonikus kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmonikus kapcsolat megőrzéséért egy nőnek milyen rendszerességgel célszerű szopni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 11:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
minden este
2018. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én annyiszor szopok, ahányszor nyalnak.

Ha viszont célszerű, azaz kényszer a kapcsolat harmóniájának a megmaradásáért, akkor semmi értelme annak a kapcsolatnak, és a szopásnak sem.

2018. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted van ilyen darabszám? Nincs.

Annyiszor szopizzál, ahányszor igény van rá és persze amennyi még neked is megfelel. Szóval az a bizonyos közös nevező...

2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
a szopás az csak hab a tortán. egy harmonikus kapcsolatban kell előétel, főétel, repeta és desszert. na ha ez megvan, akkor jöhet a hab a tortára.
2018. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én minden pasimat olyan gyakran szoptam amennyire igényelte. Aki egy nap többször is kérte attól se tagadtam meg. Szeretem csinálni így picit sem bántam egy alkalmat se. De egy jó kapcsihoz azért más is kell sztem.
2018. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én számszerűsítem akkor:

Nekem 7napból legalább 5ben legyen !

2018. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 János Gilján ***** válasza:
100%

A hivatalos szopási szabályzat alapján 16 óra 42 percenként fontos a férfiakat orális kényeztetésben részesíteni.

A szabályzat alapján a legkisebb eltérés is súlyos következményekkel járhat hosszútávon!

2018. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Naponta pár. indennapi egyéb terheltségtől függően mondjuk heti 15-20
2023. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy tapasztaltam napi 2-3 alkalom kellett eddig minden pasimnak amivel boldoggá tettem ilyen téren. Tetszik vagy nem de a legtöbb férfi nem bír magával ha tele a zacsi, sokkal nyugodtabbak kiegyensúlyozottabbak ha rendszeresen kiürül nekik a női szájába.
2023. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!