Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom valamit rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom valamit rosszul csinalok e 4 honapja nem szeretkeztem és nem értem miert normalisan nézek ki jól öltözök és eljarok bulikba de senki sem nyit felem semmiben szerintetek valamit rosszul csinálok vagy csak ilyen az élet?

Figyelt kérdés
18/F

2018. jan. 18. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szeretkezni csak azzal lehet akit szeretsz


Buliban felcsípett csajjal max dugsz kedélsz bszol de nem Szeretkezel

24N

2018. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Amit az első válaszoló irt az részben igaz, bar a szavak egymás szinonimai, es független a hangvételtől mind ugyan azt takarja.

Kerdező, te meg ne buliba ismerkedj, az kb veszett fejsze. Hovj el valami neked tetsző ismerős csajszit randizni. Ha van parkapcsolatod akkor nagyobb az esélyed a szexre mint valami buliba ahol a fele társaság túl pias, a másik fele meg már partnerrel van ott.

2018. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet, én 30 vagyok és még sohasem, pedig elég sok lánynak udvaroltam már...


4 hónapja és 18 vagy, ez a majdnem hihetetlen kategória...

Nem 216 hónapot akartál írni? :-)

2018. jan. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én öreg vagyok nem járok szinte sehová rosszul öltözöm hülyén nézek ki és annyit dugok amennyit csak akarok.
2018. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!