Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen volt az első szopás élményetek részletesen? Milyen érzés volt, hogy valaki először tartja a szájában a farkatokat?

Figyelt kérdés

Mit szerettek jobban, ha a makkot nyalogatják kezdetként vagy ha az egészet bekapják rögtön?

Hogyan kezdte a csaj?

A részleteket nem a körülményekre értem (milyen helyszín... stb.), hanem hogy mit csinált a nyelvével a szájával, és az hogyan esett nektek elsőre?



2018. jan. 19. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Gyakorlatban tudom csak elmagyarázni..;)
2018. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Tapasztalataim vannak a témában, de jobb akarok lenni. Segítsetek légyszi :)

2018. jan. 19. 12:55
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem társat jöttem keresni, hanem az érdekel milyen érzés az első szopás egy fiúnak. A leges legelső.
2018. jan. 19. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Eddig mindenkit elvittem simán :D aztán jött a párom aki utalja az ilyen dolgokat az elején próbáltuk de kb a felénel kiküldött fogat mosni hogy inkább csókolózni szeretne velem mert ez neki nagyon megalázó.
2018. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor az egy beteg ember, már bocs! Nekem nem volt olyan mint amire számítottam. Én tudom, hogy lenne nekem a legjobb technikailag, de még sohasem szoptak le jól. De ott van az a része is, ha látod, hogy őszintén élvezi és csinálja, akkor igazából már jó. Legalábbis a lelkemnek
2018. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na végre két értelmes válasz aminek a kérdésemhez van köze. Nagyon nagyon szépen köszönöm! :)
2018. jan. 19. 15:54
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Pontosíthatok is neked, ha az ajkai pont a makk pereménél is kicsivel utána mozognak csak, akkor nem sokára hülye érzésed lesz. Nem fájdalmas, csak kicsit kellemetlen és fura. Én nem jó érzésemben rángok bele néha, hanem mert fura. Csak olyannal volt részem aki nem kapta be rendesen és ez nagy baj. Nem azt mondom, hogy deepthroat kell, de lehetne mozogni rajta rendesebben. Deepthroat nekem amúgy sem jönne be, ha meg akarna fulladni tőle. Bár soha nem volt benne részem
2018. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Hogy először mit éreztem?


Rohadtul menőnek éreztem magam (kamaszkor, fiatalság persze...), lány rendesen szopott fel le ringatta a fejét nem csak a makkot nyalta

Maga a helyzet miatt éreztem menőnek magam hogy ezek után már tényleg tudom milyen


Meg emlékszem arra is hogy nem tudtam azt lessem ahogy szop vagy a melleit fogdossam

2018. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez ugye 2 kérdés, mindkettőre tök más a válaszom.

Az első nem volt túl emlékezetes. mindketten fiatalok voltunk, ő sem tudta igazán hogy kell jól csinálni, nehezen is mentem el.

Érzésre... nem tudom hogy érted... hát az biztos, hogy eszméletlenül jó érzés :) főleg ha látom, hogy szereti csinálni és tényleg kívánja, magától állt neki és nem a kérésemre csinálta :)

Szerintem jobb lassan kezdeni és begerjeszteni a srácot, legalábbis nekem ez jön be. Aztán fokozatosan gyorsabbra kapcsolni.

Egy nagy hibát ne kövess el, ami engem mindig is zavart. Ne legyél egyenletes. Ne csak annyi legyen, hogy tizenvalahány percen keresztül ki-be-ki-be, hanem több dolgot próbálj ki. Nyelveddel kényeztesd, próbáld meg a mélytorokot (igen, nem mindenkinek megy), néha vedd ki és vedd kezelésbe a golyókat, néha csak nyalogasd, stb. Lényeg a változatosság.

2018. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat és az utolsónak a tanácsot.
2018. jan. 19. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!