Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamar elélvez mielőtt bármi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar elélvez mielőtt bármi történhetne. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze nemrég egy sráccal. Az elején nagy volt nála is a szenvedély, de most eljutottunk a szexhez. Előtte több alkalommal kényeztettem orálisan, amikor el is élvezett majd az első aktusnál kb fél percig tartott az egész második alkalommal pedig el se jutottunk az aktusig pedig nem kényeztettem orálisan csak a kezemmel. Azt mondja hogy ezt nem lehet kontrollálni. Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Köszönöm
2018. jan. 19. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Kifogtad Gyorstüzelő Larry-t a vadnyugat rémét .
2018. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
de lehet,csak pont egy selejtes srácot fogtál ki,aki egy nulla.
2018. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A legfájóbb az, hogy ilyenkor rám nem is gondol, hogy én meg hoppon maradok...
2018. jan. 19. 21:13
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
pedig lehet kontrollálni
2018. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
na,még ráadásul önzö is,beletrafáltál,sok boldogságot,hagynám ott mint a sicc.
2018. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Erről nem tehet. Ez egy betegség. Korai magömlés a neve
2018. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Francokat nem tehet. Tegnap járt itt a haverja, aki naponta nettó 30 mp alatt veri ki és csodálkozik, hogy a szex se tart tovább 1 percnél.


Ha úgy gondolod érdemes vele vesződni, akkor vedd rá, hogy húzza el az önkielégítést, koncentráljon, erősítse a PC-izmait és akkor bírni fogja tovább is! Lehet kontrollálni, csak azt akarni kell és persze kell a belső kényszer, hogy a partnernek is örömet akarjon okozni (per pillanat ez most a jelek szerint teljes mértékben hiányzik).


Ha nem hajlandó változtatni, akkor meg gondold át, hogy ér neked annyit az egész, hogy egy önző srác(?) szexjátékszere legyél, mert ennél többet jó eséllyel nem fogsz tőle kapni.


F

2018. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

7. Jó nagy hülyeséget írtál....


Mondom még 1x ez egy betegség ami kezelésre szorul. Ezt saját maga nem tudja megcsinálni, hogy jobb legyen. Nem lehet irányítani, annyira felizgúl, hogy nem tudja kontrolálni és elélvez.

2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a túlzott izgalomtól és az irántad érzett vágytól jutott el a gyönyör tetőfokàra olyan hamar.Ez nem irigység a részéről hanem korai magömlés amit kezelni tudtok egymásra való ofafigyeléssel.

Sok sikert kívánok hozzá!

2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még szűz volt a srác.
2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!