Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megengednétek a párotoknak, hogy a puncitokból egyen?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap láttam egy videót, ahol egy csajszi a barátnője puncijából zabpelyhet evett. Kitágította a punciját egy nőgyógyászok által használt eszközzel, majd jóllakott zabpehelyből :D Ti engednétek a pasitoknak, ha ilyesmi vágya lenne? Én lehet hogy benyújtom az igényemet barátnőmnél, kíváncsi vagyok mit szól hozzá :D Belinkelném a videót, de attól tartok tiltani fognak.
2018. jan. 19. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Amit láttál az még a light verzió

Láttam olyat amikor a nő seggébe gurították a golflabdát meg tojásokat nyomtak fel tyúknak beöltözve

2018. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Még a konzervatív csokis-tejszínhabos-mézes nyalakodást sem engedem a puncimra. Nem azért, mert prűd vagyok, csak az nem oda való, és semmi kedvem hüvelyi/húgyúti gyulladással küszködni utána.
2018. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

1-es :DDD jajj.. potyognak a könnyeim!

Azta.. melyik kreatív rendező találta ki, nem tudod a nevét? :D


Amúgy.. mi a csajommal ilyen nőgyógyászati kacsát használtunk már, elég perverz ő is.. szóval bejönnek neki az ilyen dolgok, de az "egymásbólevés" nem foglalkoztat egyikünket sem.

2018. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
honnan tudod, hogy jóllakott?
2018. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3: Evil Angel kiadó ad ilyeneket emlékeim szerint

Tyúkos, tojásos jelenet egyik szereplője meg Ava Devine volt ez tuti. Miatta néztem csak mert kedvelem

2018. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megengedném, de nem mindegy mit akarna onnan enni.
2018. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tejszínhabbal, pudinggal csináltuk nem egyszer. Fagyi viszont nem jó, mert olvad, meg nem is kellemes mert nagyon hideg. :)
2018. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3. köszi! megkeresem.. :DDD


off: és a nagy kérdésre választ kaptál? (melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás) x)

2018. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ja jó kis szabolcsi töltöttkáposztát!
2018. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tejszínhab!!! Imádom onnan enni!

F

2018. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!