Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérdezzem meg tőle, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle, hogy volt-e már fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel úgymond "alakulunk", volt már barátja, de nem vagyok benne biztos, hogy nem szűz-e még. Feküdtem már vele egy ágyban, de nem mertem semmit csinálni, mert ha szűz, akkor csak meg kéne beszélni, ha nem meg nem kéne ilyen alkalmakat elszalasztani.

Hogy kérdezzem meg tőle, hogy szűz-e? Nem akarom így ezzel a kérdéssel letámadni, de nagyon érdekel.


2018. jan. 20. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit megbeszélni ezzel kapcsolatban?
2018. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint ha szűz lenne, és én ott kérdés nélkül rámászok? Hogy biztos velem akarná-e stb..
2018. jan. 20. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól független. Ha le akar veled feküdni, akkor szüzen is lefekszik veled. Ha viszont bénán erről faggatod, elvész az izgalom. Ne beszélj, cselekedj. Ha nem akarja, lépj tovább.
2018. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez igazi köcsög lehetsz.
2018. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt se felejtsd el, hogy talán szégyelli is a szűzességét, és nem akar róla beszélni. Ha faggatod, elszalasztod az esélyt.
2018. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Milyen esélyt szalaszt el? Normális lány nem fog ebbe bele menni.
2018. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mibe? A szexbe? Ez nem a 19. század. Ha le akar feküdni a sráccal, le fog.
2018. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miből szűrted le, hogy köcsög vagyok? :D

Nem olyan lány, aki biztos mondaná, hogy nem akarja, viszont mindent jól meg lehet vele beszélni. Ezért gondoltam, hogy nem letámadom csak úgy. Komolyan gondolom vele.

2018. jan. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!