Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elégít ki a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki a barátom?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy én gondolkodok rosszul.

Szex után, mikor a barátom elélvez kicsusszan belőlem (már bocsánat a megfogalmazásért), elmegy a fürdőbe, kidobja a gumit stb... én meg úgymaradok. Nyilván tudom, hogy a hüvelyi orgazmus egy kissebb csoda a nőknél. Viszont csikló izgatásával képes vagyok elmenni, ha magamnak csinálom.. A barátom régebben próbálkozott, de nem sikerült elmennem 10-15 percen belül szóval hagytuk a dolgot. Mikor elkezdtünk szexuális életet élni (ő volt nekem az első és én is neki) aktus után már meg se próbálja a dolgot. Ez azért van mert rossz tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy én nem mentem el mikor próbálkozott? Kicsit csalódott vagyok, mert a barátomnak jó, elmegy és ennyi a szex.

19\L



2018. jan. 21. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlan!

Figyel rád? Beszéltetek már róla, hogy ez így neked kevés?

Az nagyszerű, hogy itt megkérdezed, de inkább vele kellene erről beszélgetni!

2018. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
tedd oda a csiklódhoz a kezét úgy hogy te irányítod az ütemet lehetőleg mielőtt ő kielégült volna érj a csúcsra és utána hagyd ő is elmenjen ezt utána lehet finomítani bőven 49 F
2018. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fogalma sincs arról, hogy neked ennyi nem elég a kielégüléshez. Mi lenne, ha nem minket kérdezgetnél, hanem neki mondanád meg, hogy szeretnéd, ha még játszana egy kicsit a csiklóddal utána levezetésképpen? ;)
2018. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Önző. Lapát.
2018. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Kommunikáció.
2018. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Önző.

Az első pasim se volt rutinos, én se, hát nekünk se ment 5-10 perc alatt. Nem akkor hagyta abba, amikor megunta, hanem amikor elélveztem. Próbálkoztunk, hogy mi esik jobban: kézzel, szájjal, lassan, gyorsan, erősen, finoman, feljebb, lejjebb, stb. A végén 3-5 perc alatt simán el tudtam vele élvezni.

A következő párommal is újra meg kellett egymást tanulni, pedig ő sokkal tapasztaltabb volt.

A te pasid viszont egyáltalán nem is érdekli, hogy neked jó legyen. Legközelebb piríts rá, hogy először nyaljon ki, és ha elélveztél, akkor lesz neki is jó.

Ha nem érdekli, akkor tényleg lapát. Nem érdemes mellette időt pazarolni.

2018. jan. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Mondd már el neki, amiket ide leírtál. Lehet kicsit együgyű vagy önző a srác, de ha szólsz neki csak kielégít.

Ha nem akar és jó csaj vagy, majd én kielégítelek:)

2018. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt nem értem miért vagytok együtt ilyen parasztokkal, akik csak lefordulnak rólatok.

Szexuális kultúra nulla, vergődés level 100 .

Olyan kis ostobák vagytok...

2018. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én az ilyen kérdésektől falra mászom. A szex a legbensőbb kapcsolat...erre te a nyilvánvalóan nem megfelelő helyzetről minket kérdezel. Igen, kellene, hogy utána veled foglalkozzon. Alap!!! De beszélj vele erről, mi nem tudunk helyetted...
2018. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlan és önző

(Szerintem)

26f

2018. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!