Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki kipróbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki kipróbálta de nem tetszett neki az anál szex?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tetszett az túlzás, de nem tetszik jobban mint a punci és emiatt nem is erőltetem. Az egyetlen jó benne, hogy ott is birtokba vehetem a nőt, de amúgy nem jobb érzés mint a punci egyàltalán. A punci sokkal természetesebb, izgatóbb érzés.
2018. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Jelen! Szeretem, ha egy nőnek szép feneke van, de nagyon szűkös ott a hely, inkább nem is próbálkozom vele.
2018. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Én szeretem.

Eddig a csajok 80%-t ott ig megdugtam.

Ha óvatosan kezeled , szeretni fogják.

2018. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Jelen.

22/F

2018. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Van.
2018. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó tud az lenni, de tényleg NAGYON, DE NAGYON óvatosan kell csinálni, főleg kezdők esetében ! Szerencsére volt dolgom már kezdő kis csajjal is és gyakorlott análmániás csajjal is, habár análmániáshoz csak egyszer "sodort a szél" és sajnos a kapcsolat félévig tartott csak ! De Ő tényleg nagyon, de nagyon szerette a hátsó behatolást ! Mondjuk hozzátartozik az igazsághoz, hogy Ővele, akkor ismerkedtem meg, amikor már 30 is elmúlt és ezenkívül még volt ilyen barátnőm, aki szerette, de ők is inkább a 25 év feletti kategóriába tartoztak !

Erőltetni viszont SOHA NEM erőltettem, mert ugye a "szexben mindent szabad, de semmi sem kötelező" elvet követtem mindig is és követem most is !

Viszont a kérdésre reagálva nekem tetszik a lányok/nők huncut kis popsija és ha a higiénia is megvan maximálisan egy lánynál, akkor nyelvvel is jó azt a kis huncut barlangocskát kényeztetni ;) :P !

De persze a PUNCINÁL, azért a popsi sem jobb :P !

2018. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!