Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb párnál tényleg kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb párnál tényleg kb. egy óra egy aktus? Ez borzasztóan soknak tűnik.

Figyelt kérdés

Való igaz, hogy a páromon kívül nincs nagy szexuális tapasztalatom, de az egy óra baromi soknak tűnik. Nálunk általában max. negyed óra szokott lenni maga az aktus, ha ennél hosszabb, az nekem már kellemetlen. Persze ennyi idő alatt el is tudok élvezni és nálunk általában kis pihenővel egymás után több van.

Nálatok hogy van? Mennyi ideig szokott tartani a szex? Tényleg az egy óra lenne az átlag?

22/N


2018. jan. 26. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk 40-45 perc szokott lenni. De órákig is bírnám. 28N
2018. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon változó, hangulatfüggő volt eddig nálunk eddigi barátnőimmel. Megesett, amikor 15 perc alatt lezavartuk elejétől a végéig. Volt, hogy 1,5 óráig csináltuk, olyan is, amikor órákon keresztül szerelmeskedtünk. De azt kell, hogy mondjam, előjátékkal, aktussal, utójátékkal együtt, tehát tokkal-vonóval ÁTLAGBAN olyan 40-50 perc közé esett. 30F/egyedülálló
2018. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Nekem is kellemetlen ha kB 15 percnél tovább tart. Addig jó és tökéletes.. De elég :)

Szerintem ne aggódj ezen.. Mindenkinek olyan amilyen jól esik :)


23 /n

2018. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan borzasztó az.
2018. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy óra nagyon sok,tartós előjáték és maga az aktus max.15-30 perc,tovább nem is bírnám, elsülnék.Póztól is függ.
2018. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Itt egy 2005-ös kutatás a témában:


[link]


Röviden összefoglalva: 500 olyan párt megkérdezve akik legalább 6 hónapja együtt vannak a párjukkal 0.55-44.1 perc közötti értékek jöttek ki a medián 5.4 perc volt. Ez az érték az első behatolástól az elélvezésig tart, azaz az előjáték nincs benne. Az eredmények szórtak országonként és korosztályonként, volt ahol 6 percre is megemelkedett.


Nem akarlak fárasztani konfidencia intervallumokkal és egyéb statisztikai fogalmakkal, röviden összefoglalva az emberek nagy része kb. 5-6 percig csinálja. (plusz előjáték)


Számíts rá, hogy ezt sokan cáfolni fogják a válaszukban. Annak ellenére is, hogy a tanulmányt nem én írtam, csak a tartalmát foglaltam össze.

2018. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk össze-vissza van.. Mi gyakorta kielégítjük a másikat orálisan (akár viszonzás nélkül is, csak úgy mert kedvünk tartja). És akad jó néhány spontán alkalom is, amikor csak gyors "bebújok" és nincs több időnk mint 5-10 perc :D Aztán vannak az igazán hosszadalmas előjátékaink, amikor egymást illetve egymás idegeit "húzzuk".. Ezek kb szeánszok, amik akár órákon át is elhúzódhatnak.

Tehát abszolút vegyes, hogy mikor meddig tart maga az aktus. Nagyrészt attól függ, hogy mikor milyen kedvünkben vagyunk. Plusz, nem az órát nézzük szex közben :D ha az időérzékemre hagyatkozom akkor azt mondom, hogy két hete kb 40-50 percen keresztül dugtam a csajom, akkor pillanatnyilag grandiózus volt, de másnap nekem izomlázam, neki pedig hasi fájdalmai voltak.. nyilván sok volt:) Igaz ő keresi, és élvezi is a kéjes fájdalmat, ezért nem tudom, hogy valójában már negyedóra múltán például érezi-e azt a kellemetlenséget amit te említettél a kérdésben.


Egyébként a kapcsolatunk eddig számomra olyan mint egy nagy kaland! Amire eddigi életemben vágytam.. Én magam is szexmániás vagyok, és a barátnőm is az:) "Zsák a foltját"


Egy kérdés.. pontosan mire gondolsz "kellemetlen" alatt? Fájdalmassá válik egy idő után, vagy valami egészen más?

F

2018. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy sok kisebb menet. 5-10 perces.

Nincs értelme tologatni ki-be 40 percig, a farkam se bírja, és az az 5 perc után kb semmit, szó szerint SEMMIT nem érzek már... :D

2018. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 ora pont jo. En igenylek ennyit kb., tobbszor is el tudok menni egymas utan. Ennel sokkal rovidebb szexnel nekem hianyerzetem marad. Nem elegulok ki.
2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az előjátékkal együtt tart kb. 15 percig.
2018. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!