Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb párnál tényleg kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb párnál tényleg kb. egy óra egy aktus? Ez borzasztóan soknak tűnik.

Figyelt kérdés

Való igaz, hogy a páromon kívül nincs nagy szexuális tapasztalatom, de az egy óra baromi soknak tűnik. Nálunk általában max. negyed óra szokott lenni maga az aktus, ha ennél hosszabb, az nekem már kellemetlen. Persze ennyi idő alatt el is tudok élvezni és nálunk általában kis pihenővel egymás után több van.

Nálatok hogy van? Mennyi ideig szokott tartani a szex? Tényleg az egy óra lenne az átlag?

22/N


2018. jan. 26. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk egyszer volt 62 perc! A barátnőm azt mondta,hogy nem ér, mert közben volt az óraátállítás
2018. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem sokáig csinálni. Inkább egy nap több spontán, rövid, szenvedélyes menet/orál, mint 1-2 órás szexek. Addigra elfáradunk és nekem már kedvem sincs hozzá :D

21L

2018. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Páromnak felolvastam és csak annyit fűzött hozzá:

Az a borzasztó ha ez soknak tűnik.

:D

2018. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
#11 köszi, nagyon megnevettettél :)
2018. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták páran, sztem kb 15-20 perc tökéletesen elég mindenre, főleg ha a két fél már kiismerte egymást ilyen téren. Nálunk is kb ez az átlag, de azért megesik, hogy elhúzódik ;) Sok spontán kinyalás-leszopás van köztünk is. Gyakran csak erre van idő.
2018. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elojáték után tisztán maga a sex 15-20 perc. Néha elofordul hogy csak 10. Hosszabb korok mint 20 nagyon ritkán vannak. A csajom se szereti hosszabban, és nekem is elég ez.

Exemmel inkább 20-30 volt.

26F 22N

2018. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Részemeről fél óra az alsó határ, ax odeális aktus 1-2 óra.
2018. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!