Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy huszonéves csaj vonzódhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves csaj vonzódhat egy negyvenes férfihoz (nem csak ) szexuálisan?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, és ha nem miért?

2018. jan. 27. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Igen, de nem hozzád, mert balfék vagy, ha még ennyit sem tudsz (illetve tapasztalsz a való életben)
2018. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2018. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódhat
2018. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Már miért ne vonzódhatna? Nincs oka. Pontosan ugyan azért vonzódik, ami miatt egy másik huszonéveshez is vonzódhat.
2018. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem igen :) csajoknak szívesen mesélek 😊 írjatok 37F
2018. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Siman. Velem is elofordult tobbszor, 16 eves korom ota. Vonzodni vonzodtam rendesen, szex sem volt rossz, de egy negyvenes pasi mast akar a kapcsolattol, mint egy fiatal lany. Nekem meg a kozos nyaralas/programok/vacsorak kellettek volna a szex mellett, szabadsag, utazgatas, buli az ismerosokkel, neki meg mar a beke es csalad. Amibe en meg csak akkor kezdtem “belenoni” dolgok, azokon o mar reg tul volt. Nehezen ertette meg, hogy amig o dolgozik, en egyetemen vagyok, de nekem utana nincs vege a munkanak, tanulni kell, ez sem konnyitette meg a dolgot. Szovak igen, lehet, nem a szex vagy a korkulonbseg, szellemi allapot befolyasolja, sokkal inkabb a tarsadalmi helyzet... 23/L
2018. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Több mint 2 évig volt egy vonzódáson, szerelmen és szexen alapuló kapcsolatom egy nálam 23 évvel fiatalabb lánnyal. 24 volt amikor összejöttünk, én 47. Szép volt, jó volt, tartott ameddig tartott. De a mai napig beszélünk hetente többször is.

49Ffi

2018. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem több ilyen kapcsolatom volt, és annak ellenére kialakultak érzelmek, hogy az elején tisztáztuk, hogy nem lehetek végső megoldás. De azóta is kapcsolatban vagyok mindegyikőjükkel, van, aki azóta már férjhez ment, gyereke lett, és még mindig tartjuk a kapcsolatot, tudjuk, mi van a másikkal.
2018. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Volt is, s remélem lesz.


40/F/Budapest

2018. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mint ahogy egy huszonéves pasitól is irtózhat... ez csak két szám az ember meg kicsivel összetettebb dolog annál.
2018. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!