Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom az exével análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az exével análisan szexelt, velem miért nem akar?

Figyelt kérdés

Jóba vagyunk az exével, ő erről nem tud. Mesélte hogy ők análoztak is és mindketten élvezték. Nekem egyszer mondta a barátom hogy ''az ő ánusza tabu és reméli hogy az enyém is''. Ebből én azt szűrtem le hogy nem szereti az anált. Nem is érdekelt, viszont amióta tudom hogy az exével kipróbálták azóta én is akarom. Most történt nemrég, hogy szex közben rákérdezett, hogy akarom-e a fenekembe. Nem mondtam rá igent, kérdeztem hogy nem lesz-e belőle baj? (Semmiféle rákészülés nem volt). Mondta hogy ne aggódjak és végül belementem, aztán meg nem tette be.

Aztán most legutóbb már rákészültem előre, de neki nem szóltam. Megint felmerült a kérdés egy pillanatra szex közben, de végül megint nem oda ment. Én kapható vagyok erre és szerintem ő is látja rajtam, még se csinálja, miért?


2018. jan. 28. 00:19
1 2
 1/14 Shanyika82 ***** válasza:
58%
lehet túl büdös a popód!
2018. jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

szerinted mégis ezt honnan tudjuk???? :D komolyan, egyszerűen röhelysek ezek a full értelmetlen kérdések...

KÉRDEZD MEG A BARÁTODTÓL

csak simán kérdezz rá, hogy mit gondol a dologról, mert többször felmerült, és végül nem úgy alakult, kíváncsi vagy mièrt, mert hogy neked tetszene.

(hagyd ki, hogy mit mesélt az ex, bár ez is röhely, ki az aki a párja exével beszél a párja szexuális teljesítményéről???! meg hogy azért akarod hirtelen az anált, mert az pasid seggbe dugta az exet XD)


ó istenem

2018. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet szűkebbnek talalja mint az exéjet. Csak neked nem mondja ezt így el. Csak fél, nehogy fájdalmat okozzon neked.
2018. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
2. vagyok, most látom, hogy konzisztensen "röhelyesnek" írtam a röhejest..upsz
2018. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Beszélj vele. Ha innen hasznos tanácsot kapnál az esetedre, az csupán a véletlen műve. Mert ez 100%-ban a személyiségetektől és a kontextustól függ, amiről mi nem tudunk semmit. Szóval: KOMMUNIKÁCIÓ! Nem a barátod exével. És főleg nem egy internetes oldallal. Hanem a barátoddal.
2018. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Az élet hatalmas kérdései XD
2018. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Lehet tényleg büdös a feneked :D
2018. jan. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg igaza volt anno a Belgának. "Ha csinálom azabaj, ha nem csinálom azabaj." :)
2018. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
De tényleg amúgy az ilyen magánjellegű problémákra mért itt keresed a választ ? Itt teljesen ismeretlen emberek vannak akik nem látnak abba bele hogy köztetek mi van itt maximum tippelgetni fognak az emberek aztán leírják ide és ha esetleg olyan választ írnak ami nem tetszik neked akkor elkezdesz rajta gondolkozni ... pedig ezektől a dolgoktól nagyon könnyen megtudnád magadat menteni mivel a kérdésedre valós választ adó emberrel feltételezem hogy minden nap beszélsz :)
2018. jan. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Férfiak vagytok?
2018. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!