Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek tetszik, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tetszik, ha a pasi le van barnulva?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2018. jan. 28. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem cigány és nem a szoliba éli az életét akkor igen
2018. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a fehér bőr tetszik (nem csak pasin, magamon is)

20/l

2018. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Jobb mintha le lenne égve!
2018. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fehér bőrt imádom.
2018. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de csak a természetes vagy a napbarnított, a szolit nem szeretem, az nem szép.
2018. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
En nagyon szeretem a barna bort, szerintem hozzatartozik az igenyes kulsohoz es a szolit se itelem el, en is jarok. Szep barna szint is el lehet erni szolariummal, csak itt gyik-en itelik el annyira, nem leszel tole narancssarga ha jol hasznalod.
2018. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Én faszi vagyok és igen, járok szoliba. Nem túl sűrűn, max heti 1x, szóval nincs odakozmált színem. Én úgy veszem észre, hogy több lánynak bejövök így, mint sápadtan (és legalább van egy kis D vitamin utánpótlás, ha már folyton ilyen takony idő van, mint amilyen ma is volt)
2018. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
A szolitól továbbra is d vitamin hiányos leszel. Csak kapszula és olaj formájában tudsz bevinni D3 vitamint. Élelmiszerekben nagyon semmi nincs. A többit meg csak a napocska tudja megadni neked. Béta sugárzásból meg több van benne, ami alapvetően bőrrákot nem okoz, de jobban öregíti a bőrt.
2018. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha valaki nagyon barna, nekem a világosabb bőrű pasik tetszettek mindig is.
2018. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak a napbarnította bőr tetszik, de az se olyan durván barna.

A szoli felejtős :)

2018. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!