Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kíváncsi vagyok milyen a testem más férfiak szerint vagy mennyit fizetnének érte?

Figyelt kérdés

Sosem árulnám a testem, csak feltételezve érdekel, hogyha prosti lennék, mennyit fizetnének érte és mennyire tetszenék a férfiaknak.


Ez ugye egyáltalán nem normális?


2018. jan. 28. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kép nélkül véleményt mondani.....
2018. jan. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Pedig ha olyan tested van, lehet vevő lennék rá havonta pár alkalommal... ;-P
2018. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a más férfiakat, hogy a két exemen kívül a többi férfi.


Nem vagyok nagy szám, 158 centi 42 kg.

2018. jan. 29. 08:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Úúúúúú.... Imádom az ilyen kis falat lányokat! :-D Még mindig tartom azt a havi egy-két alkalmas "ajánlatom" ;-) ...ha mégis megszorulnál időnként. :-)
2018. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mikeXxX ***** válasza:
Valóban nem normális egyébként meg zero azaz 0 ft-ot sem adnék nem a tested miatt inkább azért mert nem vagyok hülye hogy fizessek ha ingyen is kaphatok ! 38f
2018. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De hogy kellene véleményt mondani igy? Ez olyan mintha megkerdeznem ízlik-e az a süti amit sose kóstoltál. :D az, hogy leírod mekkora vagy, nem egy mérvadó dolog.
2018. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tudok egy weboldalt, ami segíthet ebben…

Persze most sorolhatnék, weboldalakat ahol prostik hirdetnek, de nem erre gondoltam…

Erre az oldalra feltölthetsz képeket, arccal, vagy kitakarva. És azok, akik ezt látják a képeket írni fognak véleményeket. Mocskosan őszinte véleményeket:)


Ha érdekel az oldal címe, írj privát üzenetet és leírom.

2018. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem fizetnék szexért, nem is szexelek csak úgy. Viszont leírtad, hogy 158 centi 42 kg vagy. Ez nekem tetszik. Együttlétre nem, de valami másra szívesen "kibérelnék" egy ilyen lányt, és adnék érte 15ezret, illetve meghívnálak enni-inni, mert ez a "kibérlés" így kicsit nyers lenne. Privátban megmondhatom, hogy mire "bérelnélek ki".
2018. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!