Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fáj a barátnömnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fáj a barátnömnek amikor szexelünk?

Figyelt kérdés
Egy honapja vettem el a baratnöm szűzeségét, es azota minden alkalommal fáj neki amikor szexelünk, amikor beteszem neki akkor nagyon faj aztan általában ez elmúlik,van amikor nem múlik el es van amikor rövid idön belül megint elkezd fajni.Probáltuk több pózban is,sikositot is használunk mindig szoval nem azert faj mert szaraz lenne es ki dörzsölné,hosszú elöjáték is van,extra nagy péniszméretem sincs hogy amiatt lenne nemis vadulok vele mindig finoman csináljuk, szerintem azt is ki zárhatjuk hogy ritkán csináljuk es összeszükül mert amióta elvesztette minden hetvegen csináljuk meg van amikor hetkozbe is szoval atlagosan 3-4 naponta. Segítsetek kérlek, mitől lehet?mit csináljak hogy ne fájjon neki?

2018. jan. 28. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaginizmus?
2018. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt az első, még utána jó pár alkalommal is fájt. Aztán élveztem. Most meg megint elkezdett fájni, szerintem az miatt ami történt, szóval átérzem a helyzetéz. Mi is próbáltunk szinte mindent. Csak azt tudom ajánlani hogy próbálkozzatok tovább. Hátha sikerül. :)
2018. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőgyógyászhoz lehet érdemes lenne elmenni. Az teljesen normális, hogy eleinte fáj a behatolás neki, nekem is kb egy-másfél hónapig fajt, akármennyire nedves voltam. (csak hétvégénte találkozunk, igy nem volt annyi alkalom szexre) De utána teljesen elmúlt. Ha ez igy fennáll nala, akkor vagy nem elég nedves, vagy közben kiszarad, stresszel, tényleg sok dolog lehet a háttérben, es lehet valami mentális eredetű. Nagyon meg akar neked felelni vagy hasonló. Beszeljetek mg, hogy o hogy érzi magát az együttlét alatt stb, aztan ha nem javul akkor doki.
2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy vaginizmus lenne mert amikor ujjal csinálom neki azt élvezi és nem fáj neki
2018. jan. 28. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Gumival csináljátok? Mert nekem ha gumival csináljuk nem olyan élvezetes plusz fáj is kicsit. De gumi nélkül általában jó.
2018. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!