Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szóló kérdésem, éltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szóló kérdésem, éltetek már át orgazmust szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Csajok ! Tudnátok olyan szex pózokat mondani ami tuti biztos női orgazmushoz vezet ? Jó ideje férjnél vagyok már..első szerelemből. 18 éves korom óta élek nemi életet..viszont soha nem volt még szex közbeni orgazmusom.. csak ha segítettem magamon.vagy éppen a nyelvével elégített ki a párom..velem lenne a baj ?!

28/L



2018. jan. 29. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baj veled. Te is a nök 80%-ába tartozol, akiknek nincs hüvelyi. Nyalassad magad és kész. Nem kell ezen fennakadni.
2018. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Én is így vagyok ezzel. Engem nem zavar egyáltalán. Megszoktam már, és így is kielégülök teljesen. Bizonyos szempontból még előnyös is, mert a kézi rásegítést tudom úgy időzíteni, hogy a legtöbbször vele együtt élvezzek el. :)


Téged zavar nagyon a dolog? ;)


32/N

2018. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyalás,csikló izgatás,erotikus masszázs!
2018. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat zavarni annyira nem zavar , csak kiváncsi lettem volna milyen is a huvelyi orgazmus 😀
2018. jan. 29. 22:52
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Szeretkezés közben még sajnos nem
2018. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van hüvelyi is, de csak az egyik exemmel és a jelenlegi párommal sikerült. Nekem hátulról szokott általában menni, de egyéne válogatja.

Viszont, szerintem sok nő szorong, mert nem képes rá/nem akar a párjának csalódást okozni stb. A férfiak nagy része meg azt gondolja, hogy a hüvelyi az 'igazi' orgazmus és ennek szeretne megfelelni a nő, mert ha nem akkor a férfi is szorongani fog. Ergo, minkét fél befeszül.

Nálam az volt a megoldás, elengedtem, hogy mindenáron hüvelyi úton akarjak orgazmust = nem volt 'muszáj' érzésem (sok minden a fejben dől el)

A másik, hogy bíztunk egymással annyira a párommal, hogy jeleztük mi a jó nekünk, negatív következmények és sértődés nélkül. Remélem ez segít.

2018. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Tudományos kísérletekkel vizsgálták, figyelték az agyhullámokat, a test reakcióit és a kémiai reakciókat is. Nem találtak különbséget a csikló és a hüvelyi orgazmus között. Becsült számítások szerint 10-15% nem képes hüvelyi, kb 6-12% nem képes csikló és 5% semmilyen orgazmusra
2018. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem lovagló pózban szokott legkönnyebben sikerülni
2018. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Nincs tuti biztos póz.

Volt már orgazmusom aktus közben: pont ugyanolyan, mint orális szex alatt. Nincs semmilyen különbség.

2018. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon könnyen jött, páromnak sem volt előtte orgazmus a régi kapcsolatába, de ott a pasit ez nem érdekelte, engem igen, ezért mindent kipróbáltunk. A legtutibb és a leggyorsabb módszer, hogy csikló vibrátort használtok (mivel nyelvvel ment, ezért ilyennel is fog).

Ezt elkezditek használni (jobb ha te csinálod, míg megszokod), elején csak pettingnek, majd komolyabban, végén szexeltek és míg a pasid benned van, addig te használod a csiklódon. Így el tudsz sülni míg a pasid dug.


Ez azért jó, mert az egy Pavlov kutyája ösztönt fog kialakítani nálad rövid időn belül, csak meg kell szoktatnod magaddal. Vagyis a fejedben társul az érzés, hogy a férjed benned van, és közben csikló orgazmusod van, és egy idő után már nem kell elővenned, bőven elég ha a pasid dug, a fejedben már érezni fogod az orgazmust.


Nagyon sokan az ellenkezőjét érzik, hogy minden szuper, de ahogy szex van, feszengés és sehogy sem tudnak elsülni. Neked ezt a rossz berögződést kell kiverni magadból, és egy jó berögződéssel társítani, amit egy vibrátor pl. el tud érni.


Nálunk nagyon szuperül bevált, ma már nagyon ritka hogy páromnak nincs legalább 1 (néha 3-4) orgazmusa szex közben, habár még elővesszük a vibrátort, de nélküle is sokszor megy.


u.i.: felnőtt, gondolom kereső emberek vagytok. NE vegyetek gagyi terméket! NE! Hidd el, nem éri meg spórolni rajta, ne a 3000 forintos vackot vegyed csak azért, mert "most kipróbálásra jó lesz". Nekünk volt gagyink amivel nagyon nem volt hatás, és utána vettünk egy szuper (habár drága) verziót, ami jó kritikákat kapott neten. Azzal garantált a szuper orgazmus pár percen belül. A régi vacakok mentek a kukába.

Az egyetlen "olcsó", ami ennek ellenére szuper, az a WeVibe Tango, de az elég erős, viszont párom imádja.

JA! És síkosító kötelező! KÖTELEZŐ!!!

2018. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!