Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok (24) együtt a barátommal (31). Minden nagyon jól megy köztünk, kivéve a szexet. Nem igazán szereti az előjátékot, a kedvemért megteszi, de nem túl nagy lelkesedéssel. Orál sajnos sosincs, mert azt nem szereti. Azt mondta nem miattam, ő senkinél se csinálta, mert nem izgatja fel és fárasztó... Nekem pedig ez sajnos nagyon hiányzik. Az expartnereim erre nagy hangsúlyt fektettek, mert orgazmusom sajnos még nem volt aktus közben, ezért orállal kompenzálták ezt. Nem nagyon szoktunk kísérletezni, sok mindent ki szeretnék még próbálni. Semmi durvát, csak mondjuk nem csak otthon, vagy bilincs, szerepjáték. Ezek őt nem nagyon hozzák lázba, ő magára azt mondja, hogy minimalista típus, ő úgy elégedett a kapcsolatunkkal ahogy van. Sokszor beszéltünk már erről a témáról, egy kicsit jobb lett mint régen volt, de nem vagyunk sajnos egy hullámhosszon. De "csak" a szex miatt nem tudom őt elhagyni, mert tényleg szeretjük egymást. De attól félek én így igazán nem leszek sose boldog, és inkább hagyni kellene az egészet, ha nem passzolunk össze. De attól félek velem van a baj és senkit nem találok akivel elégedett lennék az ágyban. Vagy igen, de vele meg lehet más téren nem passzolnánk. Már szerintem másfél éve agyalok ezen, hogy mit tegyek. Van valakinek tapasztalata vagy tanácsa? Annyira frusztrált vagyok, hogy ez nem működik nekem valamiért soha.
2018. jan. 31. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

Bazze te vagy a 1000+1 -edik, akinek töketlen csávója van. Miért van ez, hogy a perverz és szexéhes kis vadmacskák mindig valami prűd pasival jönnek össze??

Bezzeg ha perverz az ember fia, az meg mindig kifogja az aszex csajokat.

2018. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1.válaszoló ez engem is érdekelne! Én is nagyon vad lennék az ágyban de az exeim mind töketlenek voltak...lehet hogy rosszul válogatunk pasit dehát ki kérdezi meg az elején hogy hé milyen vagy az ágyban?
2018. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Na ezért jó az internetes ismerkedés (illetve a chat, már meglévő párkapcsolat esetén), mert itt egyszerűbb beszélgetni a sikamlósabb témákról, rejtett vágyakról.

A hátrány, hogy sokszor zsákbamacska a külcsíny.

Mondjuk azt gondolnám, hogy azért perverz pacákból több van, szóval talán csak vannak olyan nők, akik bevonzák a lúzereket (természetesen nem akarattal, csak valahogy mindig így jön össze).

2018. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Akarom mondani a perverz pacákokból több van
2018. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg eleinte azt hittem, hogy majd összecsiszolódunk és jobb lesz. Aztán eközben túlságosan beleszerettem és most meg emiatt nem tudok váltani.
2018. jan. 31. 17:30
 6/25 anonim ***** válasza:
Akkor marad a megcsalás. Ott aztán ki fog derülni, hogy mennyire ragaszkodsz a párodhoz. Ha el tudnak csábítani tőle, akkor nem is szeretted igazán, szóval nyugodtan szakíthatsz vele. Meg is érdemli, hogy ha ilyen balfék, hogy nem tudja kielégíteni a barátnője vágyait. Nonszensz.
2018. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok. A barátom is ilyen.... nem hiszem hogy ez változni fog 😕
2018. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
2018. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, h nem nyal? Menejn már az oda, ahova gondolom...

Tudja, h nincs orgazmusod, és lesza rja????? Milyen ember az ilyen? Mi a fenét szeretsz rajta? Egy önző farok! Páros lábbál ba sznám ki az életemből!

2018. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
MrChunky azért azt te is érzed, hogy nem kicsit vagy szánalmas. Kétségbe esetten mindenhova írogatod válogatás nélkül, hogy mennyire perverz vagy még oda is, ahol ez a kérdés fel sem merül. Biztos van valami ilyesmi társkereső ahol megpróbálhatnád kiélni a kanosságod.
2018. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!