Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? 19L

Figyelt kérdés

Most leírom, hogy nekem mi az ami elvárás egy férfitól.

-külsőleg tetszen ( igen beismerem fontos számomra a külső mert a vonzalom szexuálisan a külső alapján indul be)

-kommunikáció( fontos hogy meg lehessen beszélni vele mindent nem veszekedve)

-őszinteség( mivel rettentő őszinte vagyok elvárom ugyanezt a partneremtől is)

-hűség (minek van velem , ha megcsal , akkor mondja meg őszintén hogy már nem akar semmit és hagyjon engem békében élni az életem csalódásmentesen)

-kalandvágyó ( ide tartozhat a spontaneitás is ugyanis imádom az ilyen dolgokat , jó egy olyan társ aki ugyanígy gondolja)

-sportoljon ( igen, ugyanis én személyszerint imádok mindent ami mozgás akár túra , futás , biciklizés stb jó hogyha ő is szereti ezeket a dolgokat.

-legyenek céljai( a céljaink és azok elérései éltetnek minket az ad értelmet az életünknek, ha nincsenek céljaink , akkor jönnek a problémák "mit kezdjek magammal, nem érzem jól magam , senkinek érzem magam" és a többi dolog hogy hasonlítgatjuk magunkat máshoz ahelyett hogy a saját életünkből hoznánk ki a legjobbat.)

-ne legyen féltékeny( ha megvan a bizalom mindkét fél irányából szerintem nincs szükség féltékenységre , had menjen a haverjaival egyet sörözni de akkor se szóljon egy szót sem ha én elmegyek a barátnőimmel valahova.

-határozottság (legyen tisztában az értékeivel , legyen magabiztos, ha véleménye van azt nyílvánítsa ki. )


2018. jan. 31. 07:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Kár listával járni pasizni. Ha alapvetően hasonlítotok, az persze jó, de olyat szerintem nem fogsz találni aki mindenben tökéletes. Emberek vagyunk, még a legmagabiztosabb pasit is néha elkapja a féltékenységi roham, néha mindenkinek van depis időszaka amikor semmi sem jó és semmitérőnek érzi magát. Néha az alapvetően határozott ember is elbizonytalanodik.


Ha pedig épp van egy rossz periódusa az embernek, és te nem állsz mellette mert a listád x. pontját épp nem teljesíti, akkor nem igazán beszélhetünk itt jól működő kapcsolatoról. 26/N

2018. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
A szerelem nem válogat... :) Ezek amúgy nem elvárások, hanem tulajdonságok. Valakinek vagy van, vagy nincs...
2018. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Jobban jársz, ha listát, csak bevásárláshoz csinálsz.

Esetleg, a listád alapján, gyártatsz magadnak egy ideális férfit. A szerelem, párkapcsolat, messze nem egy listáról szól.

2018. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

És pontosan, ahogy az 1. írta...

Ha te egy 10/10 csaj vagy, akinek semmi hibája, akkor igen, lehetnek elvárásaid.. De amíg te sem vagy tökéletes, addig ne várd el mástól, h számodra az legyen

2018. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Az első pontot kivéve pont ilyen vagy. Nem mintha ronda lennék, csak ugye az elég relatív hogy konek mi tetszik. De hogy melyik tulajdonság milyen mértékben van meg valakiben, az már más kérdès. Mindenesetre jó, hogy valaki végre jól használja a "kalandvágyó" szavunkat, és nem az össze vissza dugást érti alatta. :)


És hogy túlzott elvárás-e? Annyi az ilyen férfi, mint égen a csillag. Az viszont lehet hogy túl finnyás vagy a külsőt tekintve, ha még nem találtál magadnak megfelelőt.

2018. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Ez azért kétéltű fegyver, mert egyik oldalról nem túlzó elvárások. Viszont a másik oldal az, hogy nagyon-nagyon kevés fiú felel meg ennek.
2018. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj de te hogy ismerkedsz? Pipálgatod a listáról az elvárásokat és ha mondjuk minden klappol de nem sportol akkor lapát?
2018. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem nagyok az elvárásaid.


Azonban folyamatosan mindegyik pont nem lehet jelen egy ember életében. Előfordul, hogy nincs kedve sportolni és kihagy valamennyi időt...lehet, megesik, hogy féltékeny és elveszíti a határozottságot...

Lehetnek olyan időszakok, amikor az ember kicsit magába/befelé fordul (pl. önismeret, önvizsgálat) és ilyenkor kerüli a spontán dolgokat.


Valószínű még nem találkoztál ilyen emberrel, hisz' miért írnád ki kérdésként.

Lehet, hogy más is ilyen listákkal randizgat veled és neki nem tetszik benned valami...


Másik: ha elvárásaink vannak mással szemben, már rég megette a fene...

2018. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyok, inkább felesleges így megközelíteni. Nem olyan ez, mint az új autó, hogy ezt és ezt kérem bele opcionálisan. A kapcsolatban mindig lesz olyan tulajdonság, viselkedés, élethelyzet, amire most nem is gondolsz.
2018. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Te nálam már az első ponton megbuktál kérdező: a megfelelő helyesírásnál.
2018. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!