Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Nos nemrégiben összejöttem egy fiúval.És minden szép és jó.De... Van egy problémám amit már neki is elmondtam de ezek szerint hidegen hagyja.Engem nagyon zavar hogy van egy jópár nyomulós lány "haverja".Nem zavar meg semmi hogy vannak lány barátai,de az hogy kiírja a csak a nyilvánosság elé hogy:szeretlek xy.. Na az már durva kicsit.. akkor miket beszélnek privátban? Erre persze mondtam neki hogy mi a probléma és azt mondta (a sablonos duma):ők csak barátok,nem akarok tőlük semmit, csak téged szeretlek..

Jah és ha ez még nem elég felhúzott az is,hogy rájöttem hogy beszélget mind a 2 exével.. szval nem tudom mi van.. most csak játszik?



2018. jan. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Sürgősen hagyd ott!
2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Fuss.
2018. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat olyan rövid lesz,hogy még emlékezni se fogsz rá.

Szerintem szakíts, ez gáz.

2018. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat ez eleg gaz, de ha tesz ki rolatok egymassal kepet v ilyesmi, akkor lehet csak le kell ulni beszelgetni egy jo nagyot.
2018. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!