Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írnak olyanokat szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak olyanokat szűz srácok, hogy fizetnének, hogy vegyem el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Van egy csomó örömlány, akik közül válogathatnának.
2018. febr. 1. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a hangsúly rajtad van
2018. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg azokból sok sztem nem is vállal olyat, hogy szüzesség elvétel.
2018. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbeesésből, kérlek szépen.
2018. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

mert barátnő jellege lenne a dolognak?

Lehet egy kedves, megértő lányra vágynak, aki iparszerűen űzi ezt, és nem érzik úgy magukat, hogy a letudott feladat a sok közül.


Ha szűz fiú lennék én is sokkal inkább egy random lányt választanék magas empátiával és neki adnám a vagyonkám, cserébe az illúzióért, hogy ilyen amikor törődnek az emberrel, és csak ő számít!

2018. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: tudod, egy pillanatra belegondoltam ebbe az egészbe - és azon nyomban rájöttem, micsoda eszméletlenül elcseszett világ a miénk, ahol a kedvességet, a törődést, a bensőségességet meg lehet/meg kell venni egyfajta színjáték formájában némi pénzért, egyes emberek pedig kifejezetten rá vannak szorulva erre.
2018. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
# ez valóban szomorú, jól látod!
2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na jó oké hogy írnak, de mégis ki vagy te? :D
2018. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Abba is rossz belegondolni, hogy van, aki nem tud máshogy hozzájutni a törődés élményéhez, mint hogy megveszi.

És abba is, hogy van, aki ezt a képességét áruba bocsátja.

2018. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem aki áruba bocsátja az jó ember, ha prostik nem lennének, nekünk csúnya embereknek az illúzió sem jutna.


Amúgy mindenképpen meg kell venni, hol pénzel, hol külsőve (mi érzéseket vált ki) fizetsz, mindig van egy kapcsolatban is egy olyan fél aki jobban akarja a másikat és sokkal több dolgot tenne érte...

2018. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
57%

De lássuk be: alanyi jogon nem jár szeretet senkinek.

(max. az anya-gyermek kapcsolat, de ott sem szent törvény)

2018. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!