Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti tényleg órákon át szexeltek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tényleg órákon át szexeltek?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasgatok itt a gyk-n, meg különböző fórumokon, hogy egyes párok órákon keresztül szexelnek, és most a szex alatt a behatolás utáni részt értem. Komolyan ilyen sokáig tart nálatok vagy ez valami nagyzási mánia?

Mert én voltam már férfival, és soha nem tartott még 1 óráig sem, nem hogy 2-3 órát... Ez tényleg jó? Tényleg így csináljátok?



2018. febr. 2. 15:24
1 2 3
 1/23 Modeler ***** válasza:
78%

Haver, ez az internet. Itt mindenki mond amit akar, anonímul vagy anélkül.

Ha mások szexuális szokásai ennyire izgatnak téged, nos sajnálom...

2018. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem létezik, hogy valaki 2-3 órán keresztül csak dugattyúzik. Ebben a 2-3 órában van minden. Sok orál és kézimunka is. Én személy szerint ha átesek a holtponton, akkor olyan 20 perc után egyre érzéketlenebb lesz a farkam és utána már tök nehezen megyek el, ha nem tartunk egy kis szünetet (persze azért a szünetben is csinálunk valami izgiset, nem csak fekszünk egymás mellett).
2018. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat egyhuzamban, tenyleges behatolassal en is nehezen tudom ezt elkepzelni. Tuti kamu.
2018. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban 10-20 perc egy szex, mindennel együtt 1 esetleg több óra, de ahogy írta az egyik válaszoló, egy idő után már kifejezetten nehéz lesz az elélvezés.
2018. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Egy átlag menet nálunk, a behatolástól számítva az elélvezésig, max 20 perc. Plusz simogatás meg orál, meg ez-az, max egy óra mindennel együtt.

Gumival hosszabb csak, mert abba érzéketlen lesz a farkam és azért kell tepernem, hogy ne lankadjon le, nem hogy elélvezzek :D

2018. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! Én maximum fél órát bírok,de bevallom annyi ideig még sosem szexeltem szerintem. Kb olyan 15-20 perc között van maga az aktus. Előtte az orál adok/kapok része 10perc. És én ennél több ideig nem is tudnám húzni a dolgot,mert hamar elfáradok kifulladok. Ha több menet van akkor is 20-25 perc szünet. Amíg pihenünk beszélgetünk vagy csak csók simi van.


21/L

2018. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
nekem volt h egy órán át tartott maga az aktus része, de utána 2 napig nem kívántam a szexet, mert olyan soknak éreztem
2018. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat, én is kb. így gondolom, ahogy ti.

Csak már annyiszor láttam ilyen jellegű beszámolókat, gondoltam, megkérdezem, hogy mi az általános. :)

2018. febr. 2. 15:58
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Én igen. 1-2 óra, viszont csak egy menetre vagyok képes :)
2018. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bizony 2-3 óra. Beleszámítva a vacsora elkèszítèsèt, elfogyasztását, ja ès a mosogatást:) Nehogy elhidd ezeket a huszárkodásokat!
2018. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!