Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire zavaró, ha egy nő, akivel csak nagyon ritkán szexeltek, csak óvszerben hajlandó lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel csak ritkán szexelek mert külföldön él, és így akár 4-5 hóna is eltelik az aktusok között. Most próbált rávenni a megszakításos közösülésre, de én nem szedek fogamzásgátlót (nem szedhetek) stb. így nem engedtem. Annyival érvelt, hogy rendszeresen jár STD szűrésre és már úgyis 34 éves, de engem nyilván inkább a teherbeesés gondolata zavar.

A határozott kijelentésem után mintha kicsit elment volna a kedve, nem kívánt már annyit szexelni mint előtte.

Ez ennyire zavaró lenne? Ez ennyire fontos?

Otthon elég sok nővel viszonya van szerintem, gondolom nem szenved hiányt natúr szeretkezésekben...

25/N



2018. jan. 15. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Engem az zavarna, ha óvszer nélkül akarnád.
2018. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én magam követelném, hogy gumiban csináljuk, és főleg, hogy ne mérgezze magát.

F

2018. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen jól gondolod. Ne engedj neki, ha így nem akarja, akkor menjen máshoz és Te is keress valaki normálisabbat :)
2018. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
"és már úgyis 34 éves" ... Az egyébként miért számít? Betegség ugyan úgy lehet, nem kor függ és gyereket is tud csinálni :-D Egyébként a megszakításos módszer nem védekezés, csak önámítás ...
2018. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

ha így akarod, akkor így akarod, ha nem tetszik neki, akkor menjen máshoz.

amúgy sem komoly kapcsolat, akkor meg miért érdekel a véleménye???

2018. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te vàrsz rà hónaoikig,vagy neked is van màs?
2018. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van más, de megkedveltük egymást és szívesen látogatjuk egymás országait.

Tudom, hogy az fontos amit én szeretnék, de szeretném, hogy neki is jó legyen, bár gondolom így sem különösebben rossz.

2018. jan. 15. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavaró ha a hölgy hajlandó ráhúzni az óvszert.még izgató is lehet ha közben kapok egy kis simogatást,heremasszázst:)
2018. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy ilyen kapcsolatból teherbe esni meglehetősen kellemetlen, úgyhogy egészen biztosan nem tudna rávenni a megszakításra. Arról nem is beszélve, hogy szívesen megnézném, mikre szűrette le magát. Oké, hogy nincs szifilisze, hepatitise meg HIV fertőzése, de vajon HPV-t néztek-e? Ugyanis az jóval gyakoribb, és meglehetősen kellemetlen probléma. És bizony ha több partnere is van, szinte biztos, hogy fertőzött.

Na meg persze arra is kíváncsi lennék, hogy mit szólna, ha a remek módszerével teherbe esnél majd közölnéd vele, hogy megtartod. Gondolom térden állva könyörögne, hogy menj abortuszra, vagy soha a büdös életben többet nem látnád.

Ne legyél hülye, ne menj bele.

2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Igen a HPV annyira kellemetlen, hogy az emberek 80%-a életében egyszer (a nemi életet élők 50 éves korukig) legalább átesik HPV fertőzésen és ebből 90% nem is tud róla (immunrendszer tünetmentesen legyőzi) :-D A legújabb felmérések szerint meg a huszonéves nők 90%-a fertőzött HPV-vel ;-) Ami ellen meg egyébként az óvszer is csak 50%-os védelmet nyújt, mivel a hámszövetben él és a bőrfelületek összedörzsölésével és orális szexel is fertőz ...

Ja és a HPV gyűjtőfogalom kb. 124 vírustörzset foglal magába. Szóval a HPV pont az, ami miatt kár aggódni, mert egy nyilvános WC-ben a kilincsről is elkaphatod :-P

2018. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!