Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tudnám izgalmasabbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám izgalmasabbá tenni szexuális életünk?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok, sem lakótársak csak járunk már több mint 2 éve sajnos hamar kezdődnek a problémák. Egy ideje elégé ellaposodtak az együttlétek, annyiból áll mindig hogy ő kezdeményez,csókolózunk, én fekszem ő teszi a dolgát és orgazmussal végződik ugyan szinte minden együttlét de mégis olyan egysikú az egész. Kivánom őt de nem ugy mint régen és már nem jön hogy kezdeményezem a szexet, vagy hogy en is csinaljak valamit, lusta vagyok és ha felül vagyok nagyon hamar el fáradok pedig hetente 4-5 alkalommal edzeni járok. Mit tegyek hogy újra legyen szenvedély és hogy annyira kivánjam őt mint régen?

2018. febr. 2. 22:26
 1/6 anonim válasza:
95%
Próbáljátok ki új pózokat(Káma szutrat olvasgass). 2 év sok idő, ilyenkor a szerelem szeretette válik. (jobb esetben). Élvezd ki, hogy bízhatsz benne, és próbáljatok ki új dolgokat. Ha meg elfáradsz, akkor csináld lassan, vagy olyan pózban, ami nem igényel túl nagy mozgást. De sokat tesz a hangulat is. Menjetek el előtte randizni, sétálni, ami feldobja az alkalmat. Vagy új helyeken, pl zuhanyzó.
2018. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak nézzetek Híradót.
2018. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
"ha felül vagyok nagyon hamar el fáradok pedig hetente 4-5 alkalommal edzeni járok" Milyen edzésröl van szo?:-)
2018. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fogyni szeretnék mivel 61kg vagyok és csak 153magas. (Szóval nem vagyok annyira túlsúlyos hogy amiatt ne birjak szerintem)


Egy óra kardió gépezek közép fokozaton, és emelé néhány has, comb ,fenék gyakorlatot, nagyából másfél óra az edzésem.

2018. febr. 3. 07:19
 5/6 anonim ***** válasza:
bdsm
2018. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Váltsátok a helyszíneket! Akár lakáson belül, akár kint a természetben, autóban, stb.
2018. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!