Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alázz meg fojton szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázz meg fojton szex közben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a pasim 26 fél éve járunk. Mostanában kezdte hogy szex közben meg aláz,le köp,ha ki kötözve csináljuk pofoz, harapdálja a bimbom erősen stb Tegnap pl lovaglás közben arcon köpött majd egy pofon kíséretében úgy hátra húzta a fejem a hajamnál fogva hogy azt hittem kitörik és közben belém harapott.Orál közben a két kezem le fogja majd a másik kezével erőszakosan lenyomja a fejem teljesen és konkrétan már csak akkor enged fel mikor lilul a fejem és könnyezek a fájdalomtól Mondtam már hogy nekem ez rosszul esik ne csinálja de azt mondta rá hogy ez izgatja.
2018. febr. 4. 12:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig miért hagyod magad?
2018. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, Miért tűröd?
2018. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Látod ez jó kérdés. Talán mert szeretem? Ezen kívül egyéb bajom nincs vele
2018. febr. 4. 12:48
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy normális férfit. Írj 27F. A pasid egy agyhalott bunkó.
2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

#3

Majd lesz...

2018. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

A sarkadra kellene állnod és amint szex közben elkezdi ezeket, lelököd magadról és megmondod neki, hogy akkor most menjen és verje ki magának, de így veled nem bánhat. Erre elkezd neked majd azonnal könyörögni, hogy folytassátok, megígéri, hogy abbahagyja, de akkor se folytasd vele aznap a szexet, ehhez tartsd magad!


24/N

2018. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
És szerinted ez be fog válni? Meg próbálom hátha
2018. febr. 4. 12:55
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Mert szereted???? Jesszusom ne legyél már tipikus alázatos nő! Tudom, milyen szerelmesnek lenni, de ha pont az az ember tenne magasról a vágyaimra, s bánna velem ilyen módon, akit szeretek, egyszerűen megszűnnének iránta a gyengéd érzéseim. Teljesen kiábrándítana. A pasid azt használja ki, hogy a szerelem miatt tudja, hogy bármit megtehet veled. Állj a sarkadra, mert később nagyon fogod bánni, hogy hagytad, hogy valaki így bánjon veled!!!

N/34

2018. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem válik be, akkor igencsak komoly bajok vannak a kapcsolatotokban. Akkor nyugodtan feltételezheted, hogy nem nő vagy a számára, hanem egy pina, amit kénye-kedve szerint használ.


24/N

2018. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy szeretem egyébként jó a kapcsolat csak ez zavar. És nem akarom hagyni csak nem tudom hogy változtassam meg
2018. febr. 4. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!