Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szex szűz lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan fiúk/férfiak véleményét szeretném hallani, akik feküdtek már le szűz lánnyal, de nem párkapcsolatban, hanem alkalmi ismeretség során. Mennyire teher vagy előny, ha szűz a lány? Illetve másik oldalról is szívesen hallgatok meg tapasztalatokat, akik így "veszítették el".
2018. febr. 4. 20:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
..ja, és nincs szükségem "jelentkezőkre"; csupán véleményeket/tapasztalatokat szeretnék hallani, köszi.
2018. febr. 4. 20:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyok csak tartogasd az igazinak:)
2018. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a szűz lányokat jó messzire el kell kerülni.

Csak nyafognak, tudatlanok, félősek.


Ellenségem háta közepére sem kívánok egy szűz lányt neki, akkora átok.

2018. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Bocs hogy nőként idepofátlankodok de szükséged (és az itteni nagyotmondó szűzfiúcskáknak is szükségük) van valakire aki elmagyarázza a dolgokat.

Aberrált egy világban élünk, legalább megpróbálok segíteni azokon akik még hajlandóak a jó tanácsokra odafigyelni.


Semmiképp ne kezdj ki egy szűz lánnyal csak azért hogy 1x lefeküdj vele. És nem azért amit a 3.válaszoló írt, nem nyafogósak a szűz lányok.

Gondolj csak bele, a nők szüzességének elvesztése a legtöbb esetben fájdalommal jár. Ha a pasi nagyon önző és béna, akkor iszonyatosan nagy fájdalommal jár, ha óvatos és odafigyel a lányra akkor enyhe fájdalommal jár.

Gondolj bele, ha neked okozna ekkora fájdalmat a szex, összeakarnál jönni olyannal aki csak 1x "ürítésre" akar használni és totál nem figyel oda arra hogy neked ne fájjon?

Mert - már ne haragudj a feltevésemért - de ha csak alkalmi miatt jössz össze egy lánnyal, akkor csak púp a hátadon odafigyelni arra hogy teljesen ellazuljon, benedvesedjen és nagyon óvatosan és lassan betenni neki és még utána is csak arra figyelni hogy neki ne okozz fájdalmat.

Ha mindenképp szűz lánnyal akarsz lenni, akkor csak petting legyen, nyald ki, szopjon le, simi, tapi, akármi, de csak olyat tegyetek ami neki nem okoz fájdalmat.

Ha meg üríteni akarsz, inkább keress egy tapasztalt ribizlit akinek úgy is mindegy a dolog.

Utoljára még annyit hogy ne hallgass olyan barmokra mint a hármas válaszoló, igazából ő még nem volt lánnyal, valószínűleg azért ilyen nagy a szája. Mert ha tapasztalt lenne, tudná, hogy az első alkalom a nőknek fájdalmas. Kb. mintha a seggedet dugnák meg. Bocs az undorító hasonlatért, de olyan mint amikor szorulásod van és nagy kínok közt jön csak ki, aminek ki kell jönnie. Szétfeszíti a seggedet. Na, ilyen érzés a szűz lányoknak. Szóval csak okosan!

2018. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy nem kell jelentkező. Pedig tapasztalat az van szűz lányokból;)
2018. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Utolsóval nem feltétlen értek egyet, bár van akinek ekkora fájdalmat okoz, korántsem mindenkinek. Nekem például a személyes tapasztalatom az volt, hogy kb 30 másodpercig fájt, és akkor sem elviselhetetlenül, inkább feszült az mint fájt.

Én lányként úgy veszítettem el, hogy akkor még szexkapcsolatnak indult. Az másik kérdés hogy végül összejöttünk és már lassan két éve boldogítjuk egymást, de akkor erre még nem szamítottunk. Sokkal többre tartottam hogy bízzak az illetőben mint hogy kapcsolatban legyünk. Előtte volt egy 3 hónapos kapcsolatom, de úgy éreztem emberileg alig ismerem, így nem engedtem többet a csóknál. Akivel végül elvesztettem, hiába nem jártunk, majdnem 3 éve ismertem, és beszélgettünk róla hogy ő hogy éli meg a szexet. Szerencsére ő az a típus, akinek csak akkor jó ha a partnerének is jó, úgy áll hozzá hogy ő nagyjából bárhogy el tud menni így neki a lány preferenciái és orgazmusa élveznek elsőbbséget. Nagyon figyelmes volt, sose éreztette hogy teher lenne az elején a sok előjáték és a lassú behatolás. Ha nem jövünk össze, akkor se bántam volna meg, mert jó élmény volt.

2018. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21:47-essel értek egyet maximálisan.

22:11-esnek: senki nem tudhatja előre, hogy mennyire fog fájni, ahogy te sem tudhattad, hogy a "szerencsések" közé tartozol. Én inkább abban hiszek, hogy jobb minden eshetőségre felkészülni. A te eseted nem illik ide, mert mint írod 3 éve ismertétek egymást, a kérdésben pedig alkalmi ismeretségről van szó. Nálatok volt már bizalom is, ami egyfajta érzelmi kötöttséget feltételez. Valószínűleg te se feküdtél le volna olyannal, akit aznap ismersz meg! Attól, hogy te "jó partit" fogtál ki (közrejátszott nyilván a köztetek lévő előzetes bizalmi viszony is), a legtöbb lány nem lenne ilyen szerencsés egy alkalmi szex során, annyi idióta mászkál a világban.. "Nem bántad volna meg", azért ezt én nem jelenteném ki ilyen könnyelműen, nem tudhatod, hogy reagáltál volna, ha mégis véget ért volna a szexszel. Akármennyire is ismered magad, az első szexuális élmény nyomot hagy az emberben.

2018. febr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt már, és mivel nagyon stressszelt végül is nem történt meg a behatolás feszült volt fájt volna neki, másnap meg mérges volt rám mert megmondtam hogy minden más mehet de nem akarom hogy az első ilyen jellegű tapasztalata rossz legyen. Meg ha alkalmi akkor lehet hogy mégis elkezd a lány kötődni... Engem is sokáig bolondított az a lány akivel elvesztettem a szüzességem
2018. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tenném. A lányok többsége első alkalommal olyannak adja oda magát, akihez átlagon felül vonzódik, így pedig akaratlanul is kialakulhat egyfajta kötődés. Annyit meg nem ér egy numera sem, hogy összetörd érte valaki szívét.


A másik, hogy közel sem biztos, hogy olyan minőségű lenne az együttlét, mint egy tapasztalt partnerrel. A szűz nők egy része félénk, a saját testével sincs feltétlenül tisztában, nemhogy a férfiével.

2018. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
Szerintem ez függ a felek személyiségétől is, nem is kicsit. Más egy érett 17-20 éves szűz lány és egy olyan aki 10 éves kora óta nyávogós plázacicának van nevelve, mert van ilyen.
2018. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!