Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm mostanában elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában elég sokszor hozza fel azt hogy engem beinditana e a tudat hogy ő mással is szexel illetve hogy megneznem e mással szexelni? Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretné hármasban.
2017. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen :D

18/F

2017. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam már ilyennel. Konkrétan párok is keresgélnek ilyen játékokra pasikat szexpartner kereső oldalakon. Szerintem sok nő fejében megfordul ez.

Hogy mi állhat mögötte azt te tudhatod csak szerintem. Ha nagyon jó köztetek minden, a szexet is beleértve, mindent meg tudtok beszélni, nem valamit pótolni akar, akkor teljesen őszinte a vágyaival kapcsolatban, ha igazán szeretitek egymást, nagy baj nem lehet belőle. Szerintem vannak szabályok hogy kivel, de játékként fogja fel.

Ha nem minden ok köztetek, akkor esetleg valamit pótolni akar, bár azt akkor megtenné úgy, hogy vagy szakít, vagy megcsal. Szóval ilyenkor az előző valószínűbb szerintem.

Nekem tetszene.

2017. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akar egy másik f..zt. Hogy néz ki? 39f
2017. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista vagy! Én sajna nem tudom rávenni az én barátnőmet, hogy engedjen ezeknek az érzéseinek.
2017. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Elkapta a kukkold divat őt is. De nem mindenkinek jön be az add kölcsön az asszonyt téma nyugi.
2017. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar neked. Most majd idegeskedhetsz, hogy kivel fog félre kefélni ha te "nem vagy elég nyitott és haladószellemű" ahhoz, hogy végignézd ahogy mással kefél.
2017. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarta a párom. Nagyon soká vett rá, nem élveztem, csak a kedvéért. Utána még ő lett féltékeny. Szétváltunk.
2017. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
€n férfiként vagyok így ezzel.
2018. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!