Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van ha nem bírom ki prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem bírom ki prostizás nélkül? Szex függő vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor elhatározom, de nem bírok magammal...

Napi 4-5x kell szexelnem, vagy 2x de akkor órákig.


2018. febr. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Rendes barátnő miért nem jó erre?
2018. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1es mert a rendes barátnő nembiztos hogy szeretné mindennap többször ráadásul órákig

Egy prostit meg addig dugsz amennyi órát fizettél.

Lehet hogy a fogát már össze szorítja de neki pénz a pasinak meg kielégülés

24N

2018. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert biporális vagyok és nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra... De nem arra kell gondolni, hogy kicsapongó életvitelt folytatnék. Sohannem iszom, nem járok bulizni, meg semmi. Sőt inkább vissza huzódó vagyok és végülis a szexben is normálisan viselkedem.

Viszont sokszor mély depresszióba esek és napokig meg sem mozdulnék legszívesebben. Ilyenkor egy batátnőhöz pl. nem is szolnék, meg semmi.

Ezt a nők nem szeretik.

2018. febr. 5. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnak szinten tartani rendesen?
2018. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszereket, anti depit (cymbalta) meg nyugtatót (frontin 0.25) és jobban is vagyok tőlük, de szerintem ez a legjobb álapot ami kihozható belőlem. Az a baj, hogy amikor prostizni van kedvem, meg egésznap szexelnék akkor el sem tudom képzelni hogy nem is ezt akarom, máskor meg abban vagyok biztos hogy nem ilyen típusú ember vagyok.
2018. febr. 5. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen mellék betegséggel szerintem nem baj.A lényeg azt csináld ami boldoggá tesz.
2018. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!