Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak bejön ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak bejön ha egy nő elöttetek kezd el önkielégíteni?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi akinek nem?
2018. febr. 5. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy ismeretlen nő, szokatlan helyen, akkor abszolút! Ha a barátnőm, akkor valszeg bennem lehet a hiba... :)
2018. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát hogyne! :D
2018. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hajajj!! Pláne, ha a másik kezében egy tál finom spagetti is lenne...olyat durranék te$...
2018. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

alapvetően igen!

kivéve ha nem egy csúnya nő teszi

2018. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igennnnnn :)
2018. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki az a nő. Ha bombázó csaj csinálja, nyilván bejön, de ha egy ápolatlan, bibircsókos nénike csibálja, arra nem fogok felizgulni.
2018. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak nehogy felébredjek közben.
2018. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, de attól is, hogy ki csinálja!
2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak elképzelni tudom, előttem még ilyet nem csináltak, pedig nem vagyok már mai gyerek! De természetesen izgatna!
2018. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok, ha mondjuk a barátnődről lenne szó. És mondjuk együtt vagytok egy ideje, fel éve mondjuk de még soha nem csinálta ezt előtted nem is mondta hogy esetleg kipróbálná és csak úgy 'meglepne'vele. Nyilván nem rusnya öreg nénire gondoltam :)) haha
2018. febr. 5. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!