Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők! Szerintetek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Szerintetek mi az ideális kor, amikor lányotok elvesztheti a szüzességét?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem korfüggő, és még jó, hogy nem kértem én se anno engedélyt.

14 voltam, és ez 15 évvel ezelőtt történt, azóta meg rendesen felgyorsult a világ, sokkal korábban kezdődik minden.

2 lányom van, még nem ebben a korban (8 és 1,5 évesek.)

De akkor megpróbálok válaszolni, hadd legyek lepontozva.

Ha pl 13 évesen úgy érzi, felkészült, mindent tud a védekezésről (amiről időben fel lesz világosítva), egy olyan fiúval, akit nem előtte levő nap szedett össze, és én is ismerem... Akkor nem fogok hisztit csapni, akadályozni, és hazavágni a bizalmát felém...

2018. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
általában a szülő nem szokott ott lenni
2018. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
13 évesen egy gyereknek nincs kifejlődve a személyisége. Nem tud felnőtt fejjel gondolkodni, ami a szexuális élet mellé kellene hogy párosuljon. De ez ne zavarjon.... veszítse fel inkább a szüzességét olyan 16-17 évesen, de 19 évesen veszíti el, az se baj.
2018. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
esküvő után
2018. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttál valahol itt olyat, hogy engedélyt kértem? Vagy hogy kinek a szülei szoktak ott lenni? Ilyen válaszok nem érdekelnek, ha nem tudjátok értelmezni a kérdést inkább ne is válaszoljatok:D az érdekelne, hogy szülői szemmel (A SZÜLŐK) mit néznek normálisnak, ha például megtudná, hogy a lánya már nem szűz
2018. febr. 7. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

#1 vagyok.

Az elvesztHETI megfoglamazás kb olyan, mint hogy elmehet-e bulizni, befestheti-e a haját, itt aludhat-e a barátja (végülis ebben benne lehet akár az is, hogy elvesztheti-e a szüzességét.)

De nem fogsz erre értékelhető választ kapni, van, aki a 20 éves lánynál is kiverné a balhét (van itt is sok kérdés, 20+ éves lányok szüzek, mert a szülők tönkrevágják a fejlődésüket a mindenbe belepofázással, a maradi, konzervatív felfogással.)

A másik véglet, ahol tabutéma a szexualitás, a szülő ezzel nem foglalkozik, és tizenpár éves lányok írkálnak, hogy terhesek, most mi lesz...


Erre nincs jó válasz.

2018. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekelt a többség mit mondd, köszönöm a választ:)
2018. febr. 8. 17:31
 8/9 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Huhh...bár lányom még csak 3 éves,de tudom,hogy előtte úgy is meg fog kérdezni.Nem hiszem,hogy ez 16-17 éves kora előtt lesz(bár a mai világban ez már nagyon gáz,hiszen 12-13 éves lányok már komoly szexuális múlttal"rendelkeznek"),de bízom benne,hogy mire oda kerül a sor,nem lesz "ufo" ha nem 12 évesen veszti el...Nem kell azt elsietni,meg kell ismernie a testét,s ahhoz fejben is meg kell érni,nem elég külsőleg "nőnek" lenni...
2018. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
16-17 vagy több én szüleim is annó mikor megtudták nem akadtak ki 17 voltam majd nem 18
2018. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!