Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Joga van ehhez a férjemnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van ehhez a férjemnek?

Figyelt kérdés
Én tartom el őt is, de állandóan nyávog, hogy nincs szex. Valóban nincs, mert állandóan melózom, és semmi kedvem hozzá. Mit csináljak?

2018. febr. 7. 11:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
A szex nem jog, nem követelheti. Viszont azt végképp nem értem, miért tartod el és miért nem dobtad már régen ki.
2018. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt egymással kellene megbeszélnetek!
2018. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem leeht vele megbeszélni. Azt várja, hogy én oldjak meg mindent. Nekem kellene kezdeményezni is, ő nem hajlandó. Viszont ő akar szexelni, nem én. Ha arra vár, hogy nekem megjön hozzá a kedvem, arra aztán hiába vár.
2018. febr. 7. 11:55
 4/29 anonim válasza:
93%

Miért nem dolgozik?

Te miért tartod el?

2018. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Az alapján, ahogy megnyilvánulsz róla, nem sok szeretet lehet köztetek. Mi a búbánatnak vagy még egyáltalán vele, ha ennyire idegesít?
2018. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyszerűen belefáradtam abba, hogy én gürizek, és még csak nem is hálás, sőt még állandóan elégedetlenkedik.
2018. febr. 7. 12:00
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Miért tartod el?!


Egyáltalán keres melót, vagy csak ücsörög otthon egész nap?

2018. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én sokat keresek, ő állandóan mondogatja, hogy majd ez lesz, meg az lesz, aztán soha nincs semmi. Én nagyon szeretem, nem akartam kidobni ezért, és nem is lenne gond, ha valami hálát látnák. De csak az elégedetlenkedés megy állandóan.
2018. febr. 7. 12:02
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
a szexmentes kapcsolatok tönkremennek. keresni fog mást, ha eddig nem talált
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
98%
Ha sokat keresel válj el, találsz olyat, aki dolgozik, akkor te is kevesebbet tudsz vállalni és lesz egy normális kapcsolatod
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!