Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak akik nem élnek aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak akik nem élnek aktív nemi életet. Veled van úgy, hogy gyakran úgy érezted, hogy intenzíven vágysz közösülésre, de amikor ilyen helyzetbe kerültél, akkor már teljesen másképp érezted?

Figyelt kérdés

Ez szégyenlőség miatt van, vagy az ilyen kiéhezett vágy pusztán illúzió?

Amúgy alapjábavéve nem tartom rossz dolognak, ha valaki tartózkodik ettől, mert mondjuk nem bízik még annyira a párjában.

Mi zajlik le benne, amikor szingliként olyan gyakran gondol szexre, hogy az már perverzió, de teljesen visszafogott ilyen helyzetbe


2018. febr. 9. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
válaszok jöhetnek, ne privik;) köszönöm!
2018. febr. 9. 11:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ritkán tör rám olyan, hogy azt érezzem, hogy 2 számmal nagyobb nadrág kelljen, mert akkora tököm és most meg kell húznom valakit. Persze én megoldom magamnak rendszeresen, ha éppen nem vagyok nagyon magam alatt, szóval nincs frusztráltság. De ha olyan helyzetbe kerülök, akkor inkább pont azt nehezebb megállnom, hogy türtőztessem magam. Persze lassan jön a tavasz, akkor azért kicsit be szoktam kattanni, de elmúlik viszonylag hamar. Nálam tényleg igaz az, hogy itt a tavasz, dagad a...
2018. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több mint 2 éve nem voltam lánnyal, akkor is naponta együtt voltunk. Úgy fél-1 évig semmi ilyen nem volt de most az utolsó évben naponta érzem. Kb olyan szinten,hogy ha nem fékezném magam simán le tudnám rángatni a ruhát a lányról aki bejön. De ha esetleg már arra gondolok h megtörténne, mivel nyuszi vagyok már az ellentétét érzem. Szégyenlősség meg bőven van :D
2018. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!