Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szép arcú lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép arcú lányok, ti könnyen találtok párt?

Figyelt kérdés
Be szoktátok vetni a csáberőtöket?

2018. febr. 9. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondják nem vagyok ronda, de nem mondanám konnyebbnek mert mindenkinek más tetszik, igy egyenloek az esélyek
2018. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom mennyire szép arcom van.

De eddigi párjaim mindig a szemembe szerettek bele. Sőt még a szexpartnerem is a szemeimért volt oda.elég volt efy pillantás és már állt is a szerszáma😂😂


Általában a nézésem mindent elárúl.

24N

2018. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ui èn se mondanám könnyebbnek mert mindenkinek más az ízlése
2018. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon szép lány vagyok mondják is sokan:) de igen be szoktam:)

19L

2018. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem tetszik mindenkinek más, ez egy baromság. Néhányaknak más tetszik, de a többségnek ugyanaz.

Én azt mondanám, hogy a vonzalom kb. 70%-a a genetikai adottságokból adódik, kb. 30% meg a gyerek kori benyomásokból... Az aberrációk nagyrésze is az utóbbiból.


Én férfi vagyok, s szerencsémre olyan lettem mint egy ókori görög szobor és ez az egész életemet pozitívabbá tette.

2018. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Szoktak mondani, hogy szep vagyok. Csinosan oltozkodom, de a kisugarzasom nem pozitiv, szandekosan. Legalabb is utcan kozlekedve.

Elegem lett, hogy mindneki felre ertette, ha ha jo kedvem volt, vagy szimplan baratsagos voltam, egert folhuztam a falat.. igy nem mernek megszolitani. Persze tarsasagban, boltban, kedves vagyok, vagy ha oda jonnek megkerdezni az idot.

21l

2018. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

5. vagyok! Le lehet pontozni, de én meg hányok azoktól az emberektől akik szépek és közben hangosztatják, hogy a szépség szubjektív, de azért az Ő párjaik, partnereik is szépek.

Meg, hogy jajj mennyire idegesíti Őket, hogy folyton kezdeményeznek.


Semmi empátiával nem rendelkeznek. Én igenis ki*asuottul jó pasi vagyok külsőre, de vannak hátrányos külsővel rendelkező barátaim és nagyon igazságtalan lenne, ha én is ilyen bazugságokat terjesztenék...

2018. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csajt, akinek mesébe illő arca van. Zöldes macskaszemek, természetesen vastag-formás ajkak, az a tipikus ukrán orr, kicsit babapofi, hosszú szempillák, fuu csábos. De szegénykém jól el van hízva (nem pár kiló pluszról van szó!), szóval semmi sikere kapcsolat terén. Nagyon kár érte. Én azt gondolom, hogy ez az "arc a legfontosabb" téma egy óriási kamu. A jó testű-csúnya arcú lányok bárkit megkapnak. A szép arcú-csúnya testű lányok évekig is keresgélhetnek. És ezt nem csak ennél az egy barátnőmnél tapasztaltam. Ez van.
2018. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A külső nagy csapda, a belső értékek számítanak. Tapasztalatom szerint.
2018. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Be szoktam, de nem könnyebb
2018. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!