Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szemét vagyok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, hogy emiatt elhagytam?

Figyelt kérdés
A párommal jó volt a kapcsolatunk, de ő nem akarta hogy orálisan kielégítsem. Szerinte ez megalázó egy nőnek. Én viszont nem tudom elképzelni, hogy ne csináljam, mert elég gyakran megkívánom. Viszont a barátnőim szerint idióta vagyok, hogy ilyen apróság miatt szakítottam vele. Mit gondoltok erről?
2018. febr. 9. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha szeretted es csak egy ilyen kicsi dolog miatt hagytad el akkor hülye vagy
2018. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy jó nagy idióta vagy.
2018. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem ok arra hogy elhagyd.
2018. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
バカ
2018. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Ha szeretsz szopni, akkor jó.

Nem hinném, hogy ez miatt feltétlen idióta lennél.

Nem értem miért nem engedte a hülyéje :D

2018. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha emiatt képes voltál szakítani akkor nem szeretted igazán, úgyhogy jobb is hogy kereshet mást.
2018. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
oh, hát nem is százas a pasi.. engem bármikor leszophatnál :D
2018. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
De hülye vagy, hihetetlen hogy ilyen emberek szabadlábon rohangálnak. Akkor te nem is azért szopsz, mert a szerelmednek jó, hanem mert neked jó? Önző pitsa.
2018. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szexuális értelemben ti nem illettetek össze.


Ha a barátnőm pl nem engedné, hogy kinyaljam mert szerinte az nem férfias mikor a számmal kényeztetem, akkor az nekem sem tetszene.. én kifejezetten szeretek nyalni, és tartom azt is, hogy némi önzőség szükséges a szexhez, tehát ez alatt értem azt, hogy nem mindig csak azt kell néznünk hogy mi a jó a másiknak, hanem azt, hogy minket mi izgat, és amíg azzal a másiknak nem ártunk addig csinálni is kell, mert akkor fogunk kielégülni, és a szex bizony nem csak róla, hanem rólam és róla szól.

+1 adalék.. pl engem a frász kitör attól ha a nő csak és kizárólag azért szop le engem mert ezzel nekem akar élvezetet okozni. NEM! Azért szopjon le mert attól beindul, hogy a szájába veheti a farkam, és hogy játszhat vele. Na az már izgató szopás! Mert akkor azt érzem, hogy minden végterével engem kíván, hogy megőrül értem, és nem csak kedvességből/szerelemből/önzetlenségből akar örömöt okozni nekem.

F

2018. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De érdekes... azt hittem, csak az én párom ilye " defektes" , hogy szerinte megalázó a szopás. Mármint, hogy ő szerinte ez nekem megalázó. Pedig nekem ebben semmi megalázó nincs, mert szeretek szopni, és örömmel csinálnám neki
2018. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!