Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretné az orális szexet!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretné az orális szexet! Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt én 19 ő 16 éves és még szűz. Eddig vártam rá mert nem akart lefeküdni. Viszont feljött a napokban hogy nem szeretne tovább váratni és ő is szeretné.

Mondta hogy fél egy kicsit ezért gondoltam felvetem ötletnek mi lenne ha csak pettingelnenk először. Erre ő rávágta egyből hogy biztos hogy nem mert neki az orális dolgok nem fekszenek. Még úgy se ha neki csinálják. Mi lehet ennek az oka? Ez fog változni?


2018. febr. 10. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Kislány még, ne erőltesd.
2018. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 miniviki ***** válasza:
100%
Majd idővel kipróbáljátok,ès ha ügyes leszel ,akkor függő lesz:)
2018. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, nem érett még. Magad mondod, nem akar váratni. Ebben van a kulcs. Miattad akarja.

Ne vedd el tőle a szexualitás fokozatos felfedezésének remek élményét, adj neki időt, és bontsd ki belőle az érzékiséget! Mindkettőtöknek szép és élvezetes játék lesz, és a végén sokkal nagyobb lesz a boldogság.

2018. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek elégedj meg a kézimunkával. A többi jön majd fokozatosan.
2018. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézdd még kislány ehhez.

16 évesen én se tudtam volna elképzelni az orális szex egyik oldalát se.

Viszont a petting jó ötlet. Ismerjétek meg egymás testét. Ne egyből a lecsóba.

Számomra a petting része az orál.

Nekem ebből az jönn le hogy a kiscsaj csak azon van hogy minnél hamarabb elveszítse a szüzességét. Mert lehet cikizik a suliban.

24N

2018. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem álltam még készen erre mikor a párom akivel 1 éve együtt voltunk már nagyon mérges volt rám. Úgyhogy belementem dolgokba de utána koszosnak éreztem magam és órákig dörzsöltem magam a zuhany alatt. Orál is eleinte nagyon nehezen ment mert szégyelltem magam előtte, hátha rosszul csinálom. Én meg maximalista vagyok a mai napig, nem szeretek nekiállni dolgoknak amihez nem értek.

Nagyon szerettem úgyhogy a kedvéért álltunk neki. De utána lassan kezdtem megtalálni benne a jót ahogy próbálkoztunk. Arra emlékszem hogy nagyon kívántam, ázott alattam a lepedő csak a fejemben voltak gátak az egésszel kapcsolatban.

Az első szex már szuper élmény volt nekem, mire a párom benyögte hogy ő valami jobbra számított. :D

2018. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összes kislány 16 évesen bolondul meg, ő legalább kivétel..
2018. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!