Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Mit gondoltok egy ilyen férfitestről?

Figyelt kérdés

[link]


196cm/91kg


25 éves hetero férfi



2018. febr. 10. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Jót nem tudok, rosszat meg nem akarok 19/L
2018. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de valahogy nem jött át.
2018. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Viktóriaa20 válasza:
Nekem nem jön be
2018. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus otthon ülök, nem sportolok semmit kategória
2018. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 185 cm vagyok, 74 kiló, és 44 éves. Nincs rajtam egy deka felesleg sem, rendszeresen sportolok, szálkás annak vékony vagyok...bocs, de neked izmaid alig vannak, punnyadt vagy, látszik a mellkason, hasadon... kezdj sportolni.
2018. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem is borotválkozol meg, akkor legalább rövidebbre nyírhatnád a szőrt.

Kezdj el sportolni, mert ez már túl sok!

Nyáron meg menj majd napra!


Azt az anyajegyet meg inkább nézesd meg, kicsit gyanúsnak tűnik!

2018. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25? Én azt hittem 40 körül vagy. Komolyan.
2018. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Először is nem 25 hanem 50 éves vagy. Undorítóan nézel ki, hányingerem lett hogy hogy lehet valaki ennyire igénytelen. Én nem mertem volna ilyet feltölteni de inkabb még takargatnám is...🤢🤢🤮🤮
2018. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, azok tényleg gyanús melanomák :D Nem egy szép látvány, de lemerem fogadni, hogy sok lány az fújol, de az ő csávójuk sem különb. Személytelenül nyilván senkinek nem fog tetszeni, de ha megismer, akkor meg már nem úgy nézi. Bár a súlyodat valahogy nem értem. 196cm-es cula vagy és csak 91kg? én nem ismerek 190 feletti és 100kg alatti embereket. Pedig van egy kis pocakod, ami szerintem nem baj. De akkor így tényleg nagyon vézna lehetsz mellette. Meg szolizás az nem erőfeszítés és annyira nem is drága. Az a hulla fehér bőr a szőrzettel és az értetlenül éktelenkedő halovány mellbimbókkal elég furcsa kontrasztot ad.
2018. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igenytelen vagy

Hájas - dagadt

Szoros mint egy majom (nem azt mondom h legy csupasz...de na..legalabb apoltabban nezz ki basszus)

En azthittem hogy 48-50 koruli bacsi lehetsz. Ez visszataszito!!


De sok hapek ilyen a te korodban is. Mindenki elvan hizva. Nekem eleg nagy az ismerettsegi korom. Es mondjuk noknel nincs ekkora katasztrofa. Sot! Majdnem mindenki sportol valamit,vekony vagy kicsit "moletebb" de noies es szep es egeszseges eletmodot kovet. Mig a ferfiakbol kb ez igaz 10-bol 3-ra. Undorito!

2018. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!