Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt? Olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Olyan kellemetlen.

Figyelt kérdés

Van egy barátom pár nap híján 1 éve leszünk együtt még szűz és mikor kettesben vagyunk es csókolózunk vagy néha csak úgy megölel és együtt alszunk feláll neki, de elhúzódik és elvörösödik. Próbáltam vele beszelni de nem szeretne. Én is szűz vagyok, de nekem már volt egy kapcsolatom es csak petting volt ,mert a testem tiltakozott ellen hogy megtegyem vele. De a mostani barátomnál már érzek olyan dolgokat amit eddig nem és szeretném végre hogy nekem adja magát és én pedig neki.

Eddig csak csók volt meg egyoldalu kenyeztetés az is az én irányomba. Sosem hagyta hogy viszonozzam de meg csak meg sem foghattam csak naragon keresztul.

Es az évfordulónkon szeretném, de ehez ő is kell. A beszélgetés pedig nem megy legalább is erről nem.



2018. febr. 10. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges hogy kicsi neki és ezt szégyelli, vagy attól fél hogy te nem leszel megelégedve vele?
2018. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Azért is kérdeztem az életkort, mert huszonegynéhány évesen én is dettó ilyen voltam.
2018. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szégyen, hogy a férfinak hívja magát... bár ha 14 évesek vagytok belefér az ilyen bénázás.


16-18 év felett rázd gatyába, mert ez nagyon szánalmas.

2018. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
2es a kérdezőnek nincs tapasztalata nincs viszonyítási alapja mert még nem járt fsz a punciában így miért gondolná azt hogy nem fog megfeleni .. attól hogy petting volt az exel még nem jelent semmit
2018. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Ez csak i s a biztonság érzetről szól. Azért is nem akartad a másik fiúval,mert nem volt biztonság érzeted,és ilyenkor a tested tiltakozik,ahogy nála is. Ki kell alakítanod 1 biztonság érzetet benne hogy bármi is történik semmi sem gáz,semmi sem ciki. A férfiakon/fiúkon itt nagyobb nyomás van,hisz 1 lány bármikor harcrakész. Míg a fiú nem biztos. Ez viszont pont fordított vagy is önbizalom hiányt szül.


(((( Mond neki hogy megérted őt,és hogy sok ember fél a szextől,mert csak a teljesítmény szemszögéből képesek gondolni rá,mintha sport lenne az is. Senki sem fogja kitüntetni,megveregetni a vállát ha jól teljesít,mint ahogy lenézni,kinevetni sem,ha kevésbé. Csak szeretnéd ha önmaga lehetne,hisze 1 csónakban eveztek.Ne a teljesítményre gondoljon,hanem fedezzétek fel 1 más testét.Hagyja hogy történjen aminek kell,és adja önmagát,mert semmi sem gáz,vagy ciki bármi is történik,te ővele szeretnéd elveszíteni!!!!!!!!!!!!!!

2018. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ő 22 én csak 20 éves vagyok.

Hát ha az érzékszerveim nem csalnak nem lehet neki tul kicsi. De még bem is láttam neki😞

2018. febr. 10. 13:16
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bíztasd, finoman lépjetek mindig előre...fogd meg neki, húzogasd, pettingeljetek eleinte, aztán csak sikerül. Vszínűleg nagyon gátlásos...
2018. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Mond neki:ha teljesítményre vágynék szerinted itt lennék veled,mikor 1 tapasztaltabb fiú sokkal többet tudna nyújtani nekem? Nekem rád van szükségem!!!!!! Ahogy felrakod a kérdést ő autómatikusan magának megválaszolja a kérdést. Lényeg ne te add a szájába a választ ezt ő magának kell megválaszolja,mert az embert ha meggyőzik kételkedhet jól döntött e,de az ember magának nem hazudik. Ha jó kérdezel a válasz is benne lesz.Mert a válaszok bennünk vannak,csak jól kell kérdezni!!!
2018. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp mentálisan kell kezelned,nem testileg.Mert minél jobban kezdeményezel,annál jobban fog tiltakozni. Képes szakításik elmenni ha erőlteted.A fejében kell rendet raknod.Ki kell tolni a kudarc okozta rossz érzést a fejéből,és le kell cserélni a gondolatot a fejében. Kérdezz,mi le ha?
2018. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!