Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a kor előrehaladtával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a kor előrehaladtával, nektek is a kerekebb formák, nagyobb mellek, méretesebb popsik tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, és igen.

😉

2018. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez nem kor függvénye.

Mi van azokkal a férfiakkal, akik a kis mellű, feszes lányokért vannak oda?

2018. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
nem
2018. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Fiatalon is..

Más tészta, hogy valaki csak egy deszkát tacskófülekkel kaphat meg.

2018. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit nem változott e tekintetben az ízlésem, a serdülő koromhoz képest Átlagos testalkat, átlagos fenék, átlagos mell, utóbbi inkább kisebb legyen, mint nagy.

F/46

2018. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott az izlésem. Tini koromban is a nőiesebb lányok tetszettek és most is így vagyok a nőkkel.
2018. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kerek forma talán nagyobb mell igen nagyobb fenèk nem.
2018. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is ebbe az irányba változik az ízlésem!

Kamaszon a sportosak vonzottak inkább, habár volt időszak, mikor bármilyen alkat jó lett volna. ;-) Majd jött az idősebb, érettebb nők vonzalma korszak. Később feleségül vettem első nejem, aki duci volt, és fiatalabb nálam. Válás után, lényegében az ellenkezőjét kerestem, tehát a vékonyakat.

Második (jelenlegi) nejem sportos, átlagos alkat. Néhány kiló felszaladd rá, itt ott az évek múlásával, de még mindig hűha, nagyon szexi.

Évek óta viszont, kizárólag a telt, kerek formákkal rendelkező nők vonzanak. Nem lépek félre, csupán szemlélődök. :-D

A duci ám még nem kövér nők jobban megmozgatják a libidómat. Akinek nincs feneke, az nálam egyenlő a közömbösséggel szexuálisan. A mell méret nem számít ennyire. Viszont a szép arc az nagyon fontos!


Ahogy mondtam, itthon épp azt kapom, amire vágyok, így nem kell más.


47F

2018. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Deflohelp ***** válasza:
100%
Igen, nem, nem.
2018. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem igazán. A szép testek tetszenek. De nincs így zsánerem hogy vékony vagy telt, nagymell stb. Legyenek gyengéd nőies vonások, legyen arányos és cuki.
2018. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!