Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a titka a többszöri orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a többszöri orgazmusnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen a G pont... oral a nőnek.

És megfelelő partner, ki tudja hogy mit és hogy csinál azaz tapasztalat.

Ennyi.

2018. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Többször kell csinálni.
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Nálam olyankor van ,amikor elmegyek, pihenek egy -két percet, aztán a partnerem visszaültet a farkára.

A harmadik orgazmusnál már szinte mozogni sem bírok, lényegében már csak rángat a farkán 😃

2018. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Odafigyelés - Kitartás - Technika


Ha a férfi oda figyel a nőre, tudja, hogy hogyan izgassa, és türelmesek vagytok, akkor sikerülni fog. Nekünk már sikerült a párommal, igaz csaltunk kicsit, mert használtunk egy stimuláló krémet ( [link] ), de minden pillanata megérte. Hatalmasakat élvezett egymás után 3-szor.


Szóval igazán nagy titok nincs szerintem, gyakorolni kell.

2018. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

A G-pont talán jól jön, de nem csak "G-pontos" orgazmusokból lehet multiorgazmus. De nem árt, ha a partner farka megfelelő méretű, és alakú! A technikát meg nem is kell említenem.

Ezt pasiként mondom

2018. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 miniviki ***** válasza:
52%
Azt èn is szeretnèm tudni:D
2018. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, de nagyon szeretném átélni :D
2018. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy aktus alatt 12 orgazmusom volt, 3 orálisan 6 vaginában és 2 popsiban ez a rekordom, de 5-6 a minimum nálam.
2018. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell feszíteni, ha csak úgy vagy, akkor nem megy. Én azt szoktam, hogy amikor elmegyek, és már majdnem vége, akkor befeszítem az izmaimat, és akkor kezdődik elölről. Volt hogy 10 percig is eltartott, csak sajnos a fiú nem bírja olyan sokáig, mert ez neki is nagyon jó.
2018. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!