Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen érzés lánynak lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lainbow kérdése:

Milyen érzés lánynak lánnyal lefeküdni? Annyira ki szeretném próbálni! Sajnos nincs erre lehetőségem, de folyton ilyesmiről fantáziálok.

Figyelt kérdés

Valaki? Írjatok üzit! 18/L

Pesti vagyok



2016. jún. 17. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

En mar voltam parszor lannyal, annak ellenere h hetero vagyok...izgalmasnak izgalmas es hidd el h egy lany tenyleg jol fog tudni nyalni, de egy pasival sokkal jobb tud lenni szerintem a szex.

18/L

2016. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Izgató. Nagyon. Voltam már lánnyal, habár nem a legvégsőkig, de annyit elmondhatok, hogy egy lánnyal az egész szexualitás új arcot ölt. 17/l
2016. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

1-es,ha már voltál csajjal,akkor minimum biszex vagy.

Én is lány vagyok és hetero,nekem is lett volna alkalmam arra,hogy egy csajjal legyek,de én egyszerűen nem vagyok képes erre a fajta együttlétre.Számomra nem izgató a női test,én ebben a közösülési formában semmi élvezeteset nem találok.Számomra a lánnyal való csókolózás is semleges,sőt kellemetlen,mert nem vonzódom a női nemhez.

2016. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Hat biszexnek azert nem mondanam magam, mert egy kapcsolatot nem birnek elkepzelni egy lannyal, sot szexnel semmi komolyabb nem menne meg veletlenul se...

En inkabb ugy mondanam h sok mindenre nyitott vagyok es sok mindent szivesen kiprobalok :)

2016. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
De pont az a lényege a biszexualitásnak,hogy mindkét nem iránt érzel szexuális vonzalmat:)
2016. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Csak érdekel, hogy írtátok ezt a közösülési formát.Hogyan?Mivel?Két nő hogy közösül?Ujját bedugja az nem az..akkor?

Csókolóznak, hemperegnek gondolom, nyali aztán annyi.Az nem szex.

2016. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os,a nyalit orális szexnek hívják;)

Ebből kiindulva pedig a lehetőségek tárháza végtelen.

2016. jún. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem leszbikusként nagyon jó, de inkább az benne a pláne, ha szeretitek is egymást. Az érzelemmentes szexről nincs véleményem és tapasztalatom, de van egy olyan érzésem, hogy fel sem ér a szeretkezéshez.
2016. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
MÁR MEGINT EZ! Az első válaszoló, hogy nem biszex mert nem járna lánnyal. :D A szexualitást meg érzelmeket válaszd szét. Ha lányokkal lefekszel, izgulsz rájuk, biszexuális vagy. Vagy ha te hetero vagy, akkor minek nevezed azt a lányt, aki hozzá se érne egy nőhöz. Ő akkor überhetero? Te is érzed, hogy nem ugyanaz a kettő.
2016. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Leszbkikus vagyok, régen voltam pasikkal is és az első együttlétem nővel érzelemmentes szex volt, de nagyon izgató. Akkor kezdtem rájönni, hogy a nők izgatnak inkább. A párommal őrülten szerelmesek vagyunk egymásba és a szex is fülledt, tüzes, forró vele, elmondhatatlanul izgató minden együttlétünk, de alapból pl. a tekintetek, mozdulatok is a mindennapokban rátesznek erre. Nagyon intim kapcsolatunk van és ezt imádom. :) A pasikban is van izgató, de alapból nyilván, mivel leszbikus vagyok, a nők sokkal izgatóbbak.
2016. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!