Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reménytelen ez a szitu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ez a szitu?

Figyelt kérdés

hogy az a valaki akit szeretek, 10 hónap utaán, vagy keresztül nem lett szerelmes belém,én igen belé, de ő havercsajként illetve testi kapcsolatként tekint rám...

(most azzal ne gyertek hogy kihasznál, mert összetettebb ennél a dolog azért), de tudnék változtatni az érzelmein, hogy megszeressen? én nem akarok mással lenni, ő azt is mondta h nyissak mások felé, de képtelen vagyok rá

N


2018. febr. 11. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Minek ragasztokdsz olyanhoz,akinek nem vagy fontos,nem akar téged?! Majd találsz olyat aki viszonozza az érzéseid.

Egyébként Te is tudod,ahogy le is írtad zárójelben,mit csinál. Ha neked így jó,akkor folytasd, csak nem értem miért mi momndjuk megoldást a problémádra,mikor te már döntöttél,egyáltalán minek is kérdezted ezt meg?

Ez a te gondod,Neked kell megoldani!

2018. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert nem tudom az érzelmeimet iranyitani, és ragaszkodok mert szeretem nagyon....
2018. febr. 11. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez a te bajod! Te érzed!

A döntés a tiéd.

2018. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál.
2018. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de az üresség a magány, sivárság marad, ha azt mondom neki h vége ennek, és nem akarok találkozni, nekem csak ő van, senki mas nem számit...nem birom lezárni!!! nekem végem ha vége vele:(
2018. febr. 11. 01:18
 7/14 anonim ***** válasza:
De ismerős szitu :(. Ez csakis attól függ hogy milyen a kapcsolatotok. Mi mindent megtudtunk beszélni, mindig meghallgattam a problémáit, ha kell 50szer is, a hibáiért nem támadtam hanem próbáltam én is megkeresni az okokat, mindig megértő voltam, végül barátnő lettem. Igaz máig nagyon instabil ez a kapcsolat, pedig már lassan 2 éve hogy pár vagyunk...
2018. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az üresseg,magany ,meg sivarsag után meg esetleg olyan jönne aki tényleg szeret...

Igy csak szenvedsz

2018. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Biztos nem akartad eléggé, hogy megszeressen. Folytasd ezt még 20 hónapon keresztül, ha ki akar dobni, zokogj olyan keservesen ahogy csak tudsz, végső esetben borulj térdre elotte és puszilgasd a cipőjét. Ha nem enged be a lakásába, akkor kuporodj az ajtaja elé a lábtörlőre. Az átsirt éjszakák során pedig ne felejts el imádkozni a szeretetéért (vagy legalább a szánalmáért) sem.


Nehogy mar nekem kelljen megtanítani ezeket az alaptachnikakat! A sikert nem adjak ingyen

2018. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem lesz olyan aki szeret, sosem volt

És nem is tudom elképzelni massal

Nem érdekel senki

Beszélgetésre sem:(nem tehetek rola

2018. febr. 11. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!