Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon be jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon be jön de nem tudom az anyós jelöltet elfelejteni?

Figyelt kérdés
24 vagyok a barátnőm 16 az anyukája 33 tehát elég korán szülte. Két hete el mentünk uszodába négyen én a barátnőm az öccse meg az anyós jelölt.Az egy dolog hogy brutál nő szexuálisan eddig is be jött de mióta véletlenül meg láttam meztelenül egyszerűen ha csak ruhába meg látom már kezd fel állni a cerka, legszívesebben rá nyomulnák de nem tehetem mert csak ott van a barátnőm is.Hogy tudnám ezt az érzést blokkolni vagy valami?
2018. febr. 13. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A modik majd át teszik.:)

Hát ez jó kérdés.

Talán (ez lehet, hogy hülyeség lesz), de gondolj rá meztelenül, állítsd fel a szerszámot, és okozz magadnak fájdalmat miközben rá gondolsz.

A lényeg, hogy társítsd valami rosszal

2018. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mesèlj ròla milyen az anyuka?
2018. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazi debil vagy.
2018. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék debil? Mert tetszik?
2018. febr. 13. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne büntesd magad, ez teljesen normális. A lényeg, hogy csak finoman nyomulj. Te csak legyél laza, ez idővel tetszeni fog neki. Hidd el amikor eljön az idő, és megcsinálod az lesz életed legszebb napja. Innentől kezdve az a célod, hogy a nőt megcsináld..
2018. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szeretem a barátnőm. Nem célom durván szét k... az anyját. Pont ellenkezőleg mit tegyek hogy ne álljon rá a bré
2018. febr. 13. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült meglátnod meztelenül?
2018. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szexeltünk a női részlegen barátnőmmel és ő meg pont a szauna előtt sétált el (gondolom fürdött) meztelen
2018. febr. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!