Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek a volt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek a volt barátommal vagy próbáljam meg elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
barátommal majdnem másfél évig voltunk együtt,egy hete szakítottunk. Az édesanyja nem szeret engem, nagyon sokat veszekedtünk emiatt meg minden más miatt is.. szakításunk oka az, hogy párom munkába menetkor otthon hagyta a telefonját és addig az édesanyja elolvasta a facebook üzeneteinket.. és hát volt egy két olyan dolog, amit nem kellett volna meglátnia és elolvasnia... Kitért magából, engem leoltott mindennek, erre barátom úgy reagált, hogy azt mondta nekem, hogy mivel nem akar tönkre tenni, ezért vége.. azóta rájött, hogy nagyon hiányzom neki és hogy szeretne visszakapni, de én mindenáron azt mondom hogy nem szabad előről kezdeni stb.. én tényleg nagyon szeretem őt, és nagyon hiányzik, de az anyja miatt úgy érzem, hogy teljesen tönkre megyek. Szerintetek mit csináljak? Adjak egy utolsó esélyt a kapcsolatunknak?

2014. szept. 10. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok, hogy ekkora problémát okoz anyuci?


azt mondod párod dolgozik...

2014. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 19, ő 22
2014. szept. 10. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt. De az anyósjelöltet ki kell zárni belőle, olyan értelemben, hogy nem mindenhez van köze, a ti életetek. Ha legközelebb ilyet akarna tenni, álljatok ki magatokért.
2014. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem laktok külön és együtt addig el kell viselni az anyóst, de a párodnak ha még az lesz akkor meg kell értetnie anyucival, hogy te vagy a párja és el kell fogadnia.
2014. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apukám szerint: Olyan lóra ne ülj még egyszer, ami már ledobott egyszer!

Nekem volt dolgom kotnyeles anyóssal, aki el tudta rontani a fia összes kapcsolatát, még a barátokat is elmarta mellőle. Most is minden lében két kanál az anyósom, de így 60 km-ről elviselhető. Viszont ha minden napos lenne a találkozás, akkor valószínűnek tartom, hogy tönkretette volna már a kapcsolatunkat!

2014. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy eselyt meg megerdemelne mert az anyjaert dobott mert nem akart (szerintem) ebbol egy nagy veszekedest csinalni!!! De viszont ha ujra jarnatok mond meg a fiudnak hogy az anyosra porazt kell kotni (meg akkor is ha meg nem el kulon ) mert mindenkinek vann szabad akarata, valasztasa ,elete ....!!! Es ha tenleg szeret a fiu akkor leul az anyjaval hogy elmeszelgessen (tekinsd ezt ugy mint egy probatetelt :D! )
2014. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!