Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretőnek szokás írni Valenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőnek szokás írni Valentin napra? Nektek nem rossz erzés hogy a nejével Valentinezik a szeretőtök?

Figyelt kérdés
Ugy értettem a szeretőt hogy szerelem is van köztetek nem csak szexkapcsi csak mind2en házasok vagytok vagy a pali legalabbis
2018. febr. 14. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem

Mert az csak a "szerelmesek " napja

Ha te szerelmes vagy a szeretődbe szexpartneredbe az elèg gàz

24N

2018. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szerető nem szimpla szexpartner ezért szerető.mez az eredeti jelentése is viszonyod van vkivel úgy hogy házasok vagytok ill legalabb az egyik fél hazas és nem csak sex van
2018. febr. 14. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Én szoktam a szeretőmnek írni. Neki nincs férje vagy barátja, de szerintem megfeledkezni sem illik ilyenkor a másikról, amikor elvileg a feleségemmel kell lennem. (Aki most is a kanapén alszik, mint általában hétközben. Hát ezért van szeretőm...)
2018. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben inkább felköpnék és aláállnék. A szeretőcskédnek is ezt javaslom.
2018. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó érzés, de aki szeretői státuszban van, aki harmadik, annak ezzel is számolnia kell!
2018. febr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!