Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra szokas lanyokto...

Valentin napra szokas lanyoktol fiuknak ajandekot adni?

Figyelt kérdés
A baratommal meg friss a kapcsolatunk de mindjart valentin nap. nem tudom hogy vegyek e neki valamit vagy ne. de gondoltam mar arra hogy veszek egy kisebb pluss allatot es befujom a parfumommel es odaadom neki.
2017. febr. 4. 10:16
 1/5 anonim válasza:
nyugodtan!!Én is szoktam !!Szoval nem ciki sem gáz,ha adsz ajándékot valentin napra !!
2017. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Mi a felhajtás a valentinnap körül? Őszintén. Csak azon az egy napon lehet megajándékozni a párod? Elárulok valamit. Ha szereted a párod, akkor minden nap annyira szereted. És nem kell valennap sem hogy ajándékot adj neki. Vagy tévedek?
2017. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az,hogy te ünnepled-e,az csak tőled/tőletek függ.A szerelmesek ünnepe,szóval ha tartjátok akkor oda-vissza játszik az ajándékozás.Szerintem örülni fog a plüssnek. :)
2017. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze, Japánban csokoládét adnak Valentin napra a lányok a fiúknak :D Viccet félretéve, szerintem ha veszel neki csokit - lehetőleg a kedvencét, az sem baj, ha kicsit drágább -, az bőven elég :)
2017. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőnap márciusban van. Ez a pár kapcsolatról szól annak aki ünnepli, nem pedig arról, hogy a pasi itt is kitesz magáért, ő meg megköszöni a csokit.
2017. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!