Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy kérdésem a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem a sok péniszes kérdésről?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják, hogy x méret már fáj, kellemetlen, vagy a másik véglet, hogy nem érzik, azoknak volt is dolga ilyen szélsőségesen nagy/kicsi pénisszel egyaránt, vagy csak húztak egy képzeletbeli határvonalat, hogy na ez biztos, hogy fájna, ez meg már biztos, hogy kicsi lenne? Illetve honnan tudják centire pontosan, hogy mekkora a férfi pénisze? Megmérik mindegyikét, akivel voltak, vagy csak úgy szemre?
2018. febr. 15. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha bemész egy cipőboltba akkor is felpróbálgatod a cipőket, hogy melyik jó. Ha a 40-es szorít, a 42-es meg már nagy, akkor egy idő után tudni fogod, hogy kb. a 41-es lesz a te méreted.
2018. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

En lemertem egypar ferfiet, mert izgatott a tudat, hogy mekkora.


Voltam mar 20 centissel is es atlagossal is. A nagy fokent a vastagsag miatt tud kellemetlen lenni, termeszetesen az ekkorat nem kell tovig nyomni es akkor nem faj.


A kicsihez: amikor kivanom a szexet es felizgat a pasi, akkor egy ujjatol is meg tudok orulni, ennel meg kb minden penisz nagyobb. Szoval en azt mondom, hogy nekem nem szamit a meret! Akkor es ott, az a szexi pasi kell es abban a pillanatban tokeletes minden porcikaja. Aki mashogy eli ezt meg, azt nagyon tudom sajnalni. 24

2018. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na bár így állna hozzá minden nő... xD Komolyan lemérted? :O
2018. febr. 15. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze, megkerdeztem, hogy nem zavarja-e. Nevettek csak.


Aztan kis szexin elokaptam a vonalzot. :D

2018. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az komoly. Ilyennel még nem találkoztam. XD Akkor nem volt olyan, hogy nem tetszett az eredmény? :D
2018. febr. 15. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csupan jatekos kivancsisag volt.
2018. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én barátomét lemértem :D

18/F

2018. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mit szólt hozzá?
2018. febr. 15. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel minden nőt vonz a nagyobb méret, és a kíváncsiság, biztos hogy lemérték. A kisfarkú senkinek max csak a megalázásukért.. Az egy nagy kamu, hogy nem számít nekik a méret. A többség egy kicsi 12_3,5cm-es vékony csikkfütyikéből semmit sem érez, és ha lehetőségük engedi megszabadulnak az ilyenektől, lehetsz te akármekkora nyelv zsonglőr meg figyelmes...
2018. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs bajom a méretemmel, sőt, de akkor sem értek egyet ezzel, amit mondasz. Én ismerek olyan srácot, akinek tényleg igazán kicsi és nemsokára házasodik a nőjével, akivel már vagy 5-6 éve együtt vannak.
2018. febr. 15. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!