Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az egész gender...

Mit gondoltok az egész gender kérdésről?

Figyelt kérdés

Röviden, hogy vannak emberek akik megszüntetnék az egész nő és férfi létet, és egy nemtelen világot képzelnek el tökéletesnek.

Ahol teljesen megszokott lenne, ha egy férfi sminkeli magát és mini szoknáyban járkál. Vagy egyszerűen kijelenti, hogy ő kislánynak hiszi magát, és könnyedén besétál egy női tusolóba.

Nem ítélem el azokat, akik a saját nemükhöz vonzódnak, habár kétségtelen, hogy a Pride és a hasonló felvonulások nélkül kevesebb negatív visszhangot hallanának.

Ami most ledöbbentett, hogy léteznek emberek, akik azért küzdenek és háborognak, hogy ha pl születik egy gyerek, akkor ne tegyék be egyik nembe sem, mert ha felnő, majd eldönti, hogy fiú vagy lány akar lenni.

[link]

Ezt az egész gender dolgot azzal indokolják, hogy szűnjenek meg a sztereotípiák. Talán én vagyok így ezzel, de egy nagy részük már megszűnt (persze nem mindenhol). Nő is hord nadrágot, nem néznek ki egy férfit, ha sír, a gyerek bármiylen játékkal játszhat, nemcsak Barbie-val és motorral, stb.

Az én szememben két nem van, nem egy, nem nulla és nem három. Kettő és pont.

Én lennék az egyetlen, aki kifejezetten taszítónak látja ezt az egészet?

Nem szeretnék megsérteni senkit, egyszerűen most felkeltette az érdeklődésemet a téma.



2017. dec. 3. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanígy gondolom ahogy Te.

A minap egy meleg kissrác sérelmezte, hogy azt mertem írni, hogy szerintem van a férfi és van a nő, és vannak férfias és nőies színek, akkor is ha valakinek ez nem tetszik. Erre lepontoztak és azt írták, hogy elmaradott és sötét vagyok.

Túlerőltetik ezt a dolgot. Ez már nem arról szól, hogy ne közösítsék ki őket - átestek a ló túloldalára, jelesül ha nem úgy gondolsz valamit ahogy ők akarják, akkor neked esnek, kiközösítenek. Épp azt a viselkedést képviselik, ami ellen eddig nagy arccal tiltakoztak.

A sztereotípiák sosem fognak teljesen megszűnni, ez utópia, kár is harcolni ellene.

2017. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy hülye liberális agymenés.
2017. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.


Na mit mondtam, megint jött a 0% :D :D :D

Éljen a nemtelen massza és a józan ész!

2017. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beteges.

Nem kell mentegetőznöd, úgyis megsértődnek és kiközösítenek a gender-hívők ;) Leírtad, hogy a te szemedben két nem van, innentől kezdve véged van, nem számítasz embernek többé. Sőt, ha pl a fiadra kék ruhát adsz és kap tőled egy kisautót, még a gyámügy is rád szállhat.

2017. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Kedvencem amikor lehet venni a "There are more than two genders." pólót. Aztán csak férfiben és nőiben van.

Amúgy nonszensz, és megy az egyetemi agymosás. Egyik haverom teljesen normális volt aztán egyetem után ilyen hívő lett.


A legnagyobb nonszensz mikor a pedofíliát akarják legalizálni "mert a gyerekek azonosíthatják magukat szexuálisan érettnek" hát jah, egy hét évesnek azt mondod tegye azt akkor azt teszi. Én nekem ha apám azt mondja hat évesen hogy "Fiam, holnaptól mikrohullámú sütő vagy!" akkor másnaptól én mikrohullámú sütő lettem volna.

Nonszensz az egész.


Amúgy meg szerintem is megszűnt az egész sztereotíp szexizmus. Inkább csak áldozatokat akarnak magukból csinálni, mert a jelenlegi társadalom azt jutalmazza és óvja.

2017. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy beteges és gusztustalan:


[link]

2017. dec. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

A történelem folyamán a férfiak igen sokszor hordtak szoknyát és sminkelték is magukat. Pl. az ókori Egyiptomban. TV felvételeken most is sminkelik a férfiakat is.

Igazából mi ezzel a gond a jelenlegi berögződésen kívül?

A nők is hordanask nadrágot, a férfiak miért ne hordhatnának szoknyát? Oké, most furán hatna, de csak azért, mert jelenleg nem megszokott.

2017. dec. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

"és vannak férfias és nőies színek"


Ez hülyeség. Mondj csak egy olyan színt, amit nem hordhat egy nő vagy férfi.

2017. dec. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#8:


Sokan még azzal sincsenek tisztában, hogy a világtörténelemben a férfiak kezdték el festeni az arcukat.

2017. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!