Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha lenne egy iszonyat jó pasi, aki nagyon bejön nektek, te tudnátok róla, hogy az a fétise, hogy szex közben női bugyi van rajta?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az álmaim pasija lenne engem nem érdekelne. Különben meg ha jó az ágyban felőlem a melltartómat is felveheti az se érdekelne.
2018. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez jó.😃
2018. febr. 17. 21:46
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Felőlem is..
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Csak ne az enyém legyen rajta! Privire nem válaszolok!)
2018. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudnám meg? Elmondja? Akkor minden OK! Vagy jólértesültek az előző csaja/i terjeszti? Akkor is jöhet a pasi, legfeljebb ellazulás közben rákérdezek, hogy nem lett volna jobb ha bugyi van rajtad? És még akkor is elmegy! A szerelem vak. Vagy vakká tesz.:-)
2018. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én halálra röhögném magam :D De ha tényleg álompasi, akkor egye fene, lehetőleg conra öltözzön be Tequila Jospeh-nek ha már... :D
2018. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

Istenem ilyen korlátolt, csőlátású embereket akik szerint ettől meleg valaki...

Egyrészt a femininitás és a homoszexualitás között semmilyen párhuzam nem vonható! Lehet egy meleg is kigyúrt, szőrös, borostás férfi állat és egy full heteró, nőimádó pasi is lányos viselkedésű, kinézetű...

A transzexualitás megint egy másik dolog.

Még ha valaki nővé is operáltatja magát, akkor is vonzódhat továbbra is szexuálisan (akár kizárólag) a nőkhöz.

Szóval az, hogy valaki milyen nembe sorolja magát és mihez vonzódik az is két külön dolog.


És akinek valóban kizáró ok lenne, hogy a tényleges álmai pasija szex közben női bugyit hord, az egészségtelenebb szexuális kultúrával rendelkezik mint az említett pasi...

2018. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
aha szerinted...
2018. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17. szerintem igazad van. Lány vagy srác vagy?
2018. márc. 11. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!